Jediným skutočným zdrojom radosti pre seba si Ty sám...


Budem rada, ak vďaka stretnutiam so mnou dokážete hladšie, krajšie a tvorivejšie kráčať svojím životom smerom, kde Vás ťahá Vaše srdce.

Keďže vytrvalo narážam vo svojom živote na reči o tom, že som súčasťou nejakej hroznej sekty a rada by som to uviedla na správnu mieru, napísala som tento článok -  Rituálna práca kňažiek 

Článok o Bohyniach a esenciálnych olejoch - Starena - Bohyňa Morena

NOVÝ ČLÁNOK O VYDYMOVADLÁCH - Vydymovadlá - Voňavé dary Matky Zeme

Ak nemáte knižku Deti nás učia a liečia, a ani O matkách a deťoch TERAZ je jedinečná možnosť kúpiť si obe aj s poštovným za 13 Eur pri platbe na účet predom !!! Dobierka 14,5 Eura.

ĎAKUJEM A PRAJEM VÁM PRÍJEMNÉ ČÍTANIE.

Knižka je dostupná aj na www.martinus.sk  alebo na požiadanie Vám ju vyhľadajú v sieti Panta Rhei. V Liptovskom Mikuláši si knižku môžete kúpiť v Kaderníctve Daniela, ul.T.Vansovej, 1.posch., 0903 791833, cena 7 Eur. 

1Euro zľava na všetky vydymovadlá od 19.11. do 12.12. 2017., nová cena je teda 5 Eur za každé...NOVÉ info o vydymovadlách, to nové je !!! Bohyňa Morena - púšťanie !!! V ponuke pribudli aj uhlíky - rašelinový aj priemyselný.

Objednávky telefonicky 0905 337977, mailom na zuzka.malisova@gmail.com alebo cez tento formulár. Pri objednávke nad 6 kusov darček v hodnote 6 Eur zdarma. Do 6 kusov, malý darček pre Vás :)


MIEŠANIE VYDYMOVADLA

Ak chcete proces zrodu vydymovadla zažiť na vlastnej koži, ste vítané. Cena je 22 Eur bez vydymovadla, na ktoré máte 33% zľavu. Súčasťou miešania je spoločný liečivý proces, po ktorom nasleduje samotné miešanie. Najbližšie sa stretávame v sobotu 4.11. 2017 o 16:30 h v Dúbravke, časť Biela Studienka v Bratislave. Najbližšie vydymovadlo je zasvätené Bohyni Morene, Bohyni, ktorá z nás vyťahuje našu vnútornú pravdu a vo svojom transformačnom kotlíku mieša všetko, čo my premieľame v sebe. Je to čas vzdania úcty, intenzívny čas prehodnocovania toho, čo sme zasiali a zožali a púšťanie toho, čo nám neslúži.

!!! Prihlasovanie NUTNÉ kvôli obmedzenému priestoru, prosím telefonicky 0905 33 79 77, mailom na zuzka.malisova@gmail.com  alebo cez tento formulár.


O tom, čo ponúkam v oblasti osobných konzultácií sa dozviete na stránkach kruhy,cesty a sedenia . Kliknite na jednotlivé časti menu.

Moja cesta ma ešte priviedla medzi kňažky Bohyne Živeny. Ak máte úctu k staroslovanským rituálom, ale aj sviatkom a periódam v roku, ktoré sa riadia cyklom prírody - kliknite na KOLO ROKA

Nech Vás potešia aj moje výtvory: recenzie na knihyčlánky ako aj inšpiratívne recepty na maste v časti domáca drogéria . Sprevádzam aj svetom esenciálnych olejov Young Living , ktoré používam ako súčasť konzultácií na základe požiadavky klienta.

Príjemnú návštevu  na stránke prajem!