Osobné konzultácie

Konzultácie - osob aj online konzultácie 50 €/h. Možné spojenie je cez telefón, volám ja Vám vrámci EÚ, whats up, jitsi meet. Objednávky +421 905 33 79 77, zuzka.malisova@gmail.com , formulár , platba predom na účet, faktúra Vám príde mailom. 

Ponúkam sprevádzanie klienta procesom od pochopenia problému až po voľbu vedúcu k zmene. Robím tak prostredníctvom svalového kineziologického testu podľa metódy 3v1. Vďaka nemu zistíme korekciu (nápravné cvičenie) alebo techniku (sú uvedené nižšie ), ktorú vyberie Vaše telo ako vhodnú pre Vás. Témami môže byť čokoľvek, čo Vás stresuje, vrátane tém sexuality a zranení z detstva. Rozprávame sa o Vašom vnímaní a cítení. Pýtam sa a ponúkam vhľad. Vážim si odvahu každého z Vás vstúpiť do seba. Trvanie: deti 1h, dospelí prvé stretnutie 2h, ďalšie - dĺžka je podľa potreby a dohody.

Používané techniky:

Technika kŕmenie démona - starotibetská technika Chöd, ktorá môže výrazne pomôcť  s vytiahnutím tém strachu, paniky, úzkostí, hnevu napovrch do podoby démona, o ktorého sa so súcitom postaráte. Mojou úlohou v procese je podržať Vám priestor, byť svedkom a previesť Vás procesom. Vhodné aj pre malé deti od 4 rokov.

Technika The Work od Katie Byron je proces 4 jednoduchých otázok a obratu. Je to práca na myšlienkach a presvedčeniach. A na tom, čo tieto myšlienky spôsobujú v tele, ako reagujeme na iných a seba. Je to proces pravdivosti k sebe. Moc krásne a integrujúce. Samozrejme dostanete návod na samostatnú prácu doma.

Technika Strážca zranenia vnútorného dieťaťa - Je cestou dovnútra a nájdenie toho, čo nás udržuje v modele správania sa od detstva. Je spojená s domácou úlohou práce na sebe. Viac o metóde nájdete tu:https://www.radost.sk/l/zranenie-vnutorneho-dietata/ 

Práca s cudzími energiami - niekedy preberáme emócie, presvedčenia a spôsoby správania sa iných ľudí v intenzite, ktorá nám spôsobuje problémy, strácame sa a nevieme, kto sme. Prichádzajú emócie ako neodôvodniteľný hnev, strach, úzkosť. Nie vždy sú bytosti, s ktorými sme spojení živé, čo v mnohých vzbudzuje paniku. Naučíte sa byť vnímavejší a uvedomiť si ich vo svojom energetickom poli a prepustiť v úcte.

Čakrálne liečenie - Táto technika je liečením čakier cez identifikáciu presvedčenia, emócie alebo osoby, ktorá nám blokuje konkrétmu čakru. Uvedomenie a náprava cez polodrahokamové kryštály, symboly, arteterapiu pomôže priniesť obnovenie správnej funkcie čakry. Na jednom stretnutí sa venujeme zvyčajne jednej čakre.

Uviaznutá duša - autorský koncept Tatiana Fábryová www.spiralife.sk . Keď naša duša niekde uviazne, točíme sa dokola v téme. Potrebujeme si zvedomiť model uviaznutia a nájsť cestu ako z modelu správania sa vystúpiť.

Access Bars - neinvazívna práca so zámerom a uvoľnením energetických blokád, cez jemný dotyk bodov na hlave. Trvanie maximálne 1h. 

!!! NOVINKA !!!

Jungove Archetypy - sebapoznanie. Unikátna práca s archetypmi, ktorými sme a v spôsobe akým nás naši najbližší stresujú, či odzrkadľujú ako jednáme. Zvyčajne sme viac ako jeden archetyp, preto zisťujeme ich kombináciu a cez otázky skúmame ako sa žijeme. 3 x 1,5 h konzultácia. Ak je jednorázová platba, tak je cena nižšia a to 210€

Ako sa učím - sebapoznanie. Väčšinou sa snažíme učiť spôsobmi ako nás to učili v škole. Aký je môj prirodzený spôsob učenia sa? Nakoľko používam svoj najsilnejší spôsob/kanál ako získavam informácie z prostredia? 

Pracujem v Bratislave - Karlova Ves, Dúbravka alebo ONLINE cez Whats up alebo Jitsi Meet. Objednávky +421 905 33 79 77, zuzka.malisova@gmail.com ,  formulár platba predom na účet, faktúra Vám príde mailom.

Vytvorte si webové stránky zdarma!