Osobné konzultácie

Vzhľadom na súčasnú situáciu ponúkam bezplatné spoločné meditácie na diaľku, to znamená cvičíme každý u seba doma podľa návodu, ktorý bezplatne pošlem mailom. Pokiaľ sa nemôžete pridať na diaľku v čase o 10h ráno až do odvolania, meditáciu Hviezda a Zem nájdete tu: https://youtu.be/tKOsGIvWOss 

Ak potrebujete sprevádzanie, môžem Vás previesť procesom len pre Vás, cez telefón v čase, ktorý Vám vyhovuje. jedná sa zatiaľ o dve meditácie o trvaní 30 minút, cena je 13 €. Volám ja Vám. Jedná sa o meditácie:

Hviezda a Zem - ukotvenie sa v priestore. Pomáha pri strese, hľadaní odpovedí vonku, napomáha stíšeniu sa, upokojeniu, ukotveniu v tele a v priestore. 13 € + návod, 30 minút.

Spojenie so svojou esenciálnou ženskou podstatou. je to jemné a nežné spojenie sa s maternicou a vaječníkmi a prsiami. Svojím napojením sa žena prirodzene upokojí a môže fungovať v súlade so svojou podstatou . 13 € + návod, 30 minút.

Techniky odbúrania stresu - online konzultácie, teraz 25 €/h. Možné spojenie je cez telefón, volám ja Vám vrámci EÚ, whats up, jitsi meet. Platba predom na účet, faktúra mailom, poštou.

Osobná konzultácia teraz zahŕňa úuvodný rozhovor, nacítenie problému, odporúčania nápravných techník, korekcií, meditácií, či kníh. Témami môže byť čokoľvek, čo Vás stresuje, vrátane tém ženskej sexuality a zranení z detstva. Navádzam na spustenie samoliečiacich síl v tele tak, aby ste to dokázali doma zopakovať aj sami. Rozprávame sa o vnímaní a cítení. Vážim si odvahu každého z Vás vstúpiť do seba.

Technika kŕmenie démona - starotibetská technika Chöd, trvá zvyčajne 1 hodinu. Samozrejme dostanete návod na samostatnú prácu s vašimi ďaľšími témami. ktorá môže výrazne pomôcť vytiahnutím tém strachu, paniky, úzkostí, hnevu napovrch do podoby démona, o ktorého sa so súcitom postaráte. Mojou úlohou v procese je podržať Vám priestor, zapísať, čo vravíte a previesť Vás procesom.

Technika The Work od Katie Byron je proces 4 jednoduchých otázok a obratu. Je to práca na myšlienkach a presvedčeniach. A na tom, čo tieto myšlienky spôsobujú v tele, ako reagujeme na iných a seba. Je to proces pravdivosti k sebe. Moc krásne a integrujúce. Sprevádzanie po telefóne/online trvá rôzne dlho, cena je 25 €/h a samozrejme dostanete návod na samostatnú prácu doma.

Technika Strážca zranenia vnútorného dieťaťa Sprevádzanie po telefóne/online trvá rôzne dlho, cena je 25 €/h. je spojený s domácou úlohou práce na sebe. viac o metóde nájdete tu:

https://www.radost.sk/l/zranenie-vnutorneho-dietata/

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Po skončení núdzového stavu ponúkam tieto možnosti sprevádzania osobnou konzultáciou

Odblokovanie stresu
Ponúkam sprevádzanie klienta od pochopenia problému, mentálnych presvedčení a emocionálnych blokov, nájdenie vzorca správania sa vo vzťahoch, v rodine, či práci, cez pochopenie, odbúranie a schopnosť postaviť sa problému/príležitosti tvárou v tvár s jasným vedomím a ochotou primerane reagovať a konať. Robím tak prostredníctvom svalového kineziologického testu podľa metódy 3v1, konceptu Uviaznutá duša, fragmentu rodinných konštelácií. Je to veľmi hlboká práca, ktorá nás ponára do pravdy našej duše.
Rada Vás naučím aj nápravné cvičenia/korekcie.
Trvanie 1,5h/cena 75

Práca s cudzími energiami
Niekedy preberáme emócie, presvedčenia a spôsoby správania sa iných ľudí v intenzite, ktorá nám spôsobuje problémy, strácame sa a nevieme, kto sme. Prichádzajú emócie ako neodôvodniteľný hnev, strach, úzkosť. Nie vždy sú bytosti, s ktorými sme spojení živé, čo v mnohých vzbudzuje paniku. Vďaka originálnej a ľahko uchopiteľnej technike sa môžeme oslobodiť od cudzích energií a naučíme sa byť vnímavejší k tomu ako si ich uvedomiť vo svojom energetickom poli a prepustiť ich.
Trvanie 1,5h/cena 75

Čakrálne liečenie
Táto technika je liečením čakier cez identifikáciu presvedčeni, emócie alebo osoby, ktorá nám blokuje konkrétmu čakru. Uvedomenie a náprava cez polodrahokamové kryštály spojené s arteterapiou pomôže priniesť obnovenie správnej funkcie čakry. Jednotlivé čakry majú svoje farby a vykreslenie zážitku je veľmi prínosné. Na jednom stretnutí sa venujeme zvyčajne jednej čakre.
Trvanie 1,5h/cena 75

The Work - Práca od Katie Byron. Pomocou štyroch jednoduchých otázok prevediem klienta procesom uvedomenia si mentálneho presvedčenia, ktoré sa procesom otázok a odpovedí spája s telom, naším správaním a reakciami až po rozpoznanie zrkadlenia a návratu späť k zdroju. Je to jednoduchá technika, vhodná pre ľudí, ktorí sú hodne v mentálnom svete a menej sa prepájajú s telom.
Trvanie 1h/cena 50  aj s materiálom

Starotibetská technika Chöd - Machig Labdrön. Jedná sa o techniku kŕmenia démona, nech už je naším demónom závislosť na práci, úzkosť, panika, hnev, strach, či prapodstata- ego. Je to 5 krokový proces, veľmi jemný a pritom dôkladný a dôsledný v hĺbke a možnosti pochopenia seba samého. A keď rozumieme sebe, rozumieme aj iným. A čím viac dáme, tým viac sa nám vráti. A tak s démonmi nebojujeme, ale ich kŕmime, čím nasycujeme potrebu našej duše.
Trvanie 1h/cena 50  aj s materiálom


Pracujem v Bratislave a v Liptovskom Mikuláši, treba sa predom objednať na 0905 33 79 77. Techniky ponúkam aj ako telefonické konzultácie. Ja volám klientovi v rámci Európy. V Bratislave pracujem v Karlovej Vsi, po dohode je možná aj iná lokalita. V Liptovskom Mikuláši je to Pavčina Lehota 144.