Osobné konzultácie

Vzhľadom na súčasnú situáciu ponúkam bezplatné spoločné meditácie na diaľku, to znamená cvičíme každý u seba doma podľa návodu, ktorý bezplatne pošlem mailom. Pokiaľ sa nemôžete pridať na diaľku v čase o 10h ráno až do odvolania, meditáciu Hviezda a Zem nájdete tu: https://youtu.be/tKOsGIvWOss 

Ak potrebujete sprevádzanie, môžem Vás previesť procesom len pre Vás, cez telefón v čase, ktorý Vám vyhovuje. jedná sa zatiaľ o dve meditácie o trvaní 30 minút, cena je 13 €. Volám ja Vám. Jedná sa o meditácie:

Hviezda a Zem - ukotvenie sa v priestore. Pomáha pri strese, hľadaní odpovedí vonku, napomáha stíšeniu sa, upokojeniu, ukotveniu v tele a v priestore. 13 € + návod, 30 minút.

Spojenie so svojou esenciálnou ženskou podstatou. je to jemné a nežné spojenie sa s maternicou a vaječníkmi a prsiami. Svojím napojením sa žena prirodzene upokojí a môže fungovať v súlade so svojou podstatou . 13 € + návod, 30 minút.

Konzultácie - osobné aj online konzultácie, teraz 35 €/h. Možné spojenie je cez telefón, volám ja Vám vrámci EÚ, whats up, jitsi meet. Platba predom na účet, faktúra mailom, poštou.

Ponúkam sprevádzanie klienta procesom od pochopenia problému až po voľbu vedúcu k zmene. Robím tak prostredníctvom svalového kineziologického testu podľa metódy 3v1. Vďaka nemu zistíme korekciu (nápravné cvičenie) alebo techniku (sú uvedené nižšie ), ktorú vyberie Vaše telo ako vhodnú pre Vás. Témami môže byť čokoľvek, čo Vás stresuje, vrátane tém sexuality a zranení z detstva. Rozprávame sa o vnímaní a cítení. Vážim si odvahu každého z Vás vstúpiť do seba. Trvanie 1,5- 2h.

Používané techniky:

Technika kŕmenie démona - starotibetská technika Chöd, ktorá môže výrazne pomôcť  s vytiahnutím tém strachu, paniky, úzkostí, hnevu napovrch do podoby démona, o ktorého sa so súcitom postaráte. Mojou úlohou v procese je podržať Vám priestor, zapísať, čo vravíte, zasiahnuť v prípade cudzích energií a previesť Vás procesom. Vhodné aj pre malé deti od 4 rokov. Dostanete návod na samostatnú prácu doma s vašimi ďaľšími témami.

Technika The Work od Katie Byron je proces 4 jednoduchých otázok a obratu. Je to práca na myšlienkach a presvedčeniach. A na tom, čo tieto myšlienky spôsobujú v tele, ako reagujeme na iných a seba. Je to proces pravdivosti k sebe. Moc krásne a integrujúce. Samozrejme dostanete návod na samostatnú prácu doma.

Technika Strážca zranenia vnútorného dieťaťa - Je cestou dovnútra a nájdenie toho, čo nás udržuje v modele správania sa od detstva. Je spojená s domácou úlohou práce na sebe. Viac o metóde nájdete tu:https://www.radost.sk/l/zranenie-vnutorneho-dietata/ 

Práca s cudzími energiami - niekedy preberáme emócie, presvedčenia a spôsoby správania sa iných ľudí v intenzite, ktorá nám spôsobuje problémy, strácame sa a nevieme, kto sme. Prichádzajú emócie ako neodôvodniteľný hnev, strach, úzkosť. Nie vždy sú bytosti, s ktorými sme spojení živé, čo v mnohých vzbudzuje paniku. Vďaka originálnej a ľahko uchopiteľnej technike sa môžeme oslobodiť od cudzích energií a naučíme sa byť vnímavejší k tomu ako si ich uvedomiť vo svojom energetickom poli a prepustiť ich.

Čakrálne liečenie - Táto technika je liečením čakier cez identifikáciu presvedčenia, emócie alebo osoby, ktorá nám blokuje konkrétmu čakru. Uvedomenie a náprava cez polodrahokamové kryštály spojené s arteterapiou pomôže priniesť obnovenie správnej funkcie čakry. Jednotlivé čakry majú svoje farby a vykreslenie zážitku je veľmi prínosné. Na jednom stretnutí sa venujeme zvyčajne jednej čakre.

Uviaznutá duša - autorský koncept Tatiana Fábryová www.spiralife.sk . Keď naša duša niekde uviazne, točíme sa na kruhovom objazde. Potrebujeme si zvedomiť model uviaznutia a nájsť cestu ako z modelu správania sa vystúpiť. Vhodné aj pre veľmi malé deti alebo deti s postihnutím.

Access Bars - neinvazívna práca so zámerom a uvoľnením energetických blokád, cez jemný dotyk bodov na hlave. trvanie maximálne 1h. 

Pracujem v Bratislave a v Liptovskom Mikuláši, treba sa predom objednať na 0905 33 79 77. Techniky ponúkam aj ako telefonické alebo online konzultácie. Ja volám klientovi v rámci Európy. V Bratislave pracujem v Karlovej Vsi, po dohode je možná aj iná lokalita. V Liptovskom Mikuláši je to Pavčina Lehota 144.