Rituály

Rituál je ohraničený priestor v čase definovaný zámerom a prítomnosťou. Keď tam toto nie je, nie je to už rituál. Môžeme mať vyšperkovaný priestor, sviečky, kadidlo, pomôcky a nemusí to byť dobrý rituál. Je potreba to cítiť a ctiť.

Rituál Menarché

Tento rituál je rituálom prvej menštruácie, určený pre dospievajúce dievčatá, ako brána, iniciácia prechodu od dievčaťa k žene. Tento rituál je veľkým liečením aj pre dospelé ženy, ktoré ho absolvujú spolu s Moon Lodge ( mesačná chyža - zameraná na rozprávanie o 1.menštruácii). Cena dohodou podľa počtu žien/dievčat a miesta konania, zvyčajne 50 €/osoba. V inidviduálnych rituáloch plus cena konzultácie 13€/hodina. Chatička v Dúbravke zariadená ako Chrám Bohyne je bezplatná možnosť, ktorú s Láskou ponúkam.

Handfasting - Rituál zväzovania rúk - Svadba

Spojenie dvoch duší, pokiaľ ich láska trvá. Mnohí už na svadbu pozerajú ako na obrad, ktorým si môžeme uctiť predkov, spájať rodové línie, či vnímať lásku v jej najrôznejších formách a podobách. Rituál prináša požehnanie živlami (vzduch, oheň, voda, zem) a spôsob symbolického prepojenia rúk páru stužkami bielej a červenej farby, ich zviazanie. Je však možná aj iná podoba prepojenia (napríklad obrúčky). Požehnanie sa udeje na základe konzultácie s párom o mieste, možnostiach zapojenia účastníkov do obradu, piesňach, výzdobe a podobne. Samotné trvanie obradu je 30 minút max. do 1 hodiny. Cena 222 € vrátane jednej hodinovej konzultácie. Ďalšie konzultácie 13€/hodina.

Menorečenie dieťatka

Krásny prechod z maminkinho bruška na tento svet môže byť zavŕšený spoločnou oslavou puta rodiny a odovzdania mena dieťatku. A zároveň má maminka možnosť uvedomiť si, že dieťatko už je úplnou, samostatnou bytosťou. je to krásny ritual plný požehnaní od živlov a lásky. Rovnako je možné týmto rituálom prijať svoje duchovné meno. Cena 50 €/osoba plus materiál na výzdobu a rituál (kvety, kamienky, výzdoba miesta) plus cena konzultácie 13€/hodina. Chatička v Dúbravke zariadená ako Chrám Bohyne je bezplatná možnosť, ktorú s Láskou ponúkam.

Rozchodový rituál

Cez spojenie s milovanou osobou sa mnohému naučíme, no nie vždy je to náš autentický prejav. Často sľúbime sami sebe, či partnerovi/partnerke veci, ktoré nám po rozchode bránia ukončiť a prepustiť to, čo nám už neslúži. Cez štyri živly - zem, voda, oheň a vietor sa hlbokým procesom v bezpečnom prostredí odpútame od vlastných sľubov, ilúzií a emócií, ktoré nám bránia žiť plnohodnotný život, či začať nový vzťah z plnosti svojej duše, bez obáv, že sa nám zopakuje to, čo nás bolelo. Je možné a niekedy dokonca vhodné, prísť na rozchodový rituál individuálne, nie ako pár. Je to hlboká, veľmi osobná a intímna práca na svojich najvnútornejších poryvoch duše. Trvanie 3h, cena 144 € jedna osoba, pár 80 €/hodina. Chatička v Dúbravke zariadená ako Chrám Bohyne je bezplatná možnosť, ktorú s Láskou ponúkam.

Rozlúčka s mŕtvym

Často nás trápi, čo sme nestihli ukončiť, dopovedať, vysvetliť. Keď naši blízki odídu, často potom na to myslíme a trápime sa, čo sme mali, mohli, alebo naopak nemali, nemohli. Prostredníctvom rituálu individuálnej rozlúčky s mŕtvym je možné prejsť túto traumu a nájsť úľavu na duši, v myšlienkach a dosť často následne aj na tele, ktoré sa opäť môže oddať životu a žiť seba, svoju radosť. Zvyčajne 1-2h. Cena 50€/hodina. Chatička v Dúbravke zariadená ako Chrám Bohyne je bezplatná možnosť, ktorú s Láskou ponúkam.

 Objednanie prosím telefonicky 0905 33 79 77, mailom na zuzka.malisova@gmail.com   alebo cez kontaktný formulár v kontaktoch.