Prechodové rituály žien

Rituál je ohraničený priestor v čase definovaný zámerom a prítomnosťou. Keď tam toto nie je, nie je to už rituál. Môžeme mať vyšperkovaný priestor, sviečky, kadidlo, pomôcky a nemusí to byť dobrý rituál. Je potreba to cítiť a ctiť.

Rituál Menarché

Tento rituál je rituálom prvej menštruácie, určený pre dospievajúce dievčatá, ako brána, iniciácia prechodu od dievčaťa k žene. Tento rituál je veľkým liečením aj pre dospelé ženy, ktoré ho absolvujú spolu s Moon Lodge ( mesačná chyža - zameraná na rozprávanie o 1.menštruácii). Cena dohodou podľa počtu žien/dievčat a miesta konania, zvyčajne 55 €/osoba. V inidviduálnych rituáloch plus cena konzultácie 13€/hodina. Chatička v Dúbravke zariadená ako Chrám Bohyne je bezplatná možnosť, ktorú s Láskou ponúkam.

Handfasting - Rituál zväzovania rúk - Svadba

Spojenie dvoch duší, pokiaľ ich láska trvá. Mnohí už na svadbu pozerajú ako na obrad, ktorým si môžeme uctiť predkov, spájať rodové línie, či vnímať lásku v jej najrôznejších formách a podobách. Rituál prináša požehnanie živlami (vzduch, oheň, voda, zem) a spôsob symbolického prepojenia rúk páru stužkami bielej a červenej farby, ich zviazanie. Je však možná aj iná podoba prepojenia (napríklad obrúčky). Požehnanie sa udeje na základe konzultácie s párom o mieste, možnostiach zapojenia účastníkov do obradu, piesňach, výzdobe a podobne. Samotné trvanie obradu je 30 minút max. do 1 hodiny. Cena 222 € vrátane jednej hodinovej konzultácie. Ďalšie konzultácie 13€/hodina.

Predpôrodný rituál

Požehnanie živlami a priateľkami. Príprav an pôrod. Na to, že sa skutočne staneš matkou. Na to, že privedieš na svet dieťatko. že Ty si tá, ktorá môže jeho príchod na svet najviac ovplyvniť svojím naladením, vnímavosťou, citlivosťou, jasnými hranicami, čo, kedy a ako potrebuješ. je to priestor nechať sa vyhladkať a posilniť Tvojimi priateľkami. Zvyčajne 1h. Cena 55 € s konzultáciou. Chatička v Dúbravke zariadená ako Chrám Bohyne je bezplatná možnosť, ktorú s Láskou ponúkam.


Menorečenie dieťatka

Krásny prechod z maminkinho bruška na tento svet môže byť zavŕšený spoločnou oslavou puta rodiny a odovzdania mena dieťatku. A zároveň má maminka možnosť uvedomiť si, že dieťatko už je úplnou, samostatnou bytosťou. je to krásny ritual plný požehnaní od živlov a lásky. Rovnako je možné týmto rituálom prijať svoje duchovné meno. Cena 55 €/osoba plus materiál na výzdobu a rituál (kvety, kamienky, výzdoba miesta) plus cena konzultácie 13€/hodina. Chatička v Dúbravke zariadená ako Chrám Bohyne je bezplatná možnosť, ktorú s Láskou ponúkam.

Rozchodový rituál

Cez spojenie s milovanou osobou sa mnohému naučíme, no nie vždy je to náš autentický prejav. Často sľúbime sami sebe, či partnerovi/partnerke veci, ktoré nám po rozchode bránia ukončiť a prepustiť to, čo nám už neslúži. Cez štyri živly - zem, voda, oheň a vietor sa hlbokým procesom v bezpečnom prostredí odpútame od vlastných sľubov, ilúzií a emócií, ktoré nám bránia žiť plnohodnotný život, či začať nový vzťah z plnosti svojej duše, bez obáv, že sa nám zopakuje to, čo nás bolelo. Je možné a niekedy dokonca vhodné, prísť na rozchodový rituál individuálne, nie ako pár. Je to hlboká, veľmi osobná a intímna práca na svojich najvnútornejších poryvoch duše. Trvanie 3h, cena 99 € jedna osoba, pár 199 €. Chatička v Dúbravke zariadená ako Chrám Bohyne je bezplatná možnosť, ktorú s Láskou ponúkam.

Rozlúčka s mŕtvym

Často nás trápi, čo sme nestihli ukončiť, dopovedať, vysvetliť. Keď naši blízki odídu, často potom na to myslíme a trápime sa, čo sme mali, mohli, alebo naopak nemali, nemohli. Prostredníctvom rituálu individuálnej rozlúčky s mŕtvym je možné prejsť túto traumu a nájsť úľavu na duši, v myšlienkach a dosť často následne aj na tele, ktoré sa opäť môže oddať životu a žiť seba, svoju radosť. Zvyčajne 1h. Cena 99€ s konzultáciou. Chatička v Dúbravke zariadená ako Chrám Bohyne je bezplatná možnosť, ktorú s Láskou ponúkam.

 Objednanie prosím telefonicky 0905 33 79 77, mailom na zuzka.malisova@gmail.com   alebo cez kontaktný formulár v kontaktoch.