Prechodové rituály žien

Rituál je ohraničený priestor v čase definovaný zámerom a prítomnosťou zúčastnených. Je potreba to cítiť a ctiť. Venujem sa ucteniu prítomnosti živlov v nás a v priestore, nie mágii. Tá životná mágia si nás nájde sama.

Rituál Menarché

Tento rituál je rituálom prvej menštruácie, určený pre dospievajúce dievčatá, ako brána, iniciácia prechodu od dievčaťa k žene. Tento rituál je veľkým liečením aj pre dospelé ženy, ktoré ho absolvujú spolu s Moon Lodge ( mesačná chyža - zameraná na rozprávanie o 1.menštruácii). Cena dohodou podľa počtu žien/dievčat a miesta konania, zvyčajne 75 €/osoba. V inidviduálnych rituáloch plus cena konzultácie 25€/hodina. 

Handfasting - Rituál zväzovania rúk - Svadba

Spojenie dvoch duší, pokiaľ ich láska trvá. Mnohí už na svadbu pozerajú ako na obrad, ktorým si môžeme uctiť predkov, spájať rodové línie, či vnímať lásku v jej najrôznejších formách a podobách. Rituál prináša požehnanie živlami (vzduch, oheň, voda, zem) a spôsob symbolického prepojenia páru. Požehnanie sa udeje na základe konzultácie s párom o mieste, možnostiach zapojenia účastníkov do obradu, piesňach, výzdobe a podobne. Samotné trvanie obradu je do 1 hodiny. Cena 222 € vrátane 1h konzultácie. Ďalšie konzultácie 25€/hodina.

Predpôrodný rituál

Požehnanie živlami a priateľkami. Príprava na pôrod. Na to, že sa skutočne staneš matkou. Na to, že privedieš na svet dieťatko. že Ty si tá, ktorá môže jeho príchod na svet najviac ovplyvniť svojím naladením, vnímavosťou, citlivosťou, jasnými hranicami, čo, kedy a ako potrebuješ. je to priestor nechať sa vyhladkať a posilniť Tvojimi priateľkami, mamou, rodinou. Trvanie rituálu 1-2h. Cena 75 €  plus konzultácia 25€/hodina.

Menorečenie dieťatka

Krásny prechod z maminkinho bruška na tento svet môže byť zavŕšený spoločnou oslavou puta rodiny a odovzdania mena dieťatku. A zároveň má maminka možnosť uvedomiť si, že dieťatko už je úplnou, samostatnou bytosťou. je to krásny ritual plný požehnaní od živlov a lásky. Cena 75 € plus konzultácia 25€/hodina.

Objednávky +421 905 33 79 77, zuzka.malisova@gmail.com , formulár , platba predom na účet, faktúra Vám príde mailom. Miesto konania dohodou.

Možnosť konania na Chatičke v Dúbravke, ktorá je v záhradkárskej osade Pri bielej Studienke 3815/ 14, Dúbravka. GPS - N 48º10´30ʺ a 17º1´47ʺ. Je potreba ísť autom 900 m od začiatku Plachého ulice, kde je naľavo vjazd do lesa. Je tam oranžový dom. Po lesnej ceste sa ide pešo alebo autom ďalších 900 m. Zhruba v polovici cesty lesom sa cesta rozdeľuje, treba sa držať vľavo. Za transformátorom (biela búdka) je záhradka so žltou bráničkou. To je naša chatička - ste správne! Zdieľanie odvozu je možné po dohode od LÍDL v Dúbravke alebo Spieszova 1, Karlovka, ak idete autom. MHD - Nám.sv.Františka 12, pod ceduľou KVETY.

Vytvorte si webové stránky zdarma!