Vydymovadlá

Vydymovadlá sú zmesi rôznych druhov živice (myrha, kadidlo, kopál, borovica, benzoe, dammar, arabská guma, styrax, dračia krv a podobne), sušených bylín, kvetov a iných častí rastlín a esenciálnych olejov. Vydymovadlá sú prostriedkom očisty tela, mysle i ducha. A v neposlednej rade aj spôsobom ako očistiť priestor, či zvýšiť jeho vibrácie. Mnohí máme dar cez telo nacítiť ako na nás vydymovadlo pôsobí.

Momentálne sú dostupné 2 vydymovadlá:

Môžem - Cena 5€ /7g/35 ml

Poďakovanie za život - Cena 9€ /9g/45 ml

Balené sú v znovuuzatvárateľnom sáčku a v organzovom vrecúšku. Posielam v bublinkovej obálke. Do 100g je poštovné doporučene do SR 2,2€ (obyčajne 1,7€ ), ČR 4,35 €, EÚ 5,25€. 

Objednávky +421 905 33 79 77, zuzka.malisova@gmail.com  , formulár , platba predom na účet, faktúra Vám príde mailom.

Môžem 20.3.2021, vibrácia čísla 10

MÔŽEM som si dovolila
Výčitka sa dostavila:
Ako si si dovolila?
Dlhé roky vo výčitke
oči smutné a sny plytké.
Radšej nebyť ako byť.
Radšej si NIČ dovoliť.
Samé prečo, pocit viny
výčitky a nechuť. Tma.
A keď prišla správna chvíľa,
otázka sa narodila:
Môžem?
Odpoveď ma rozsvietila.
V srdci som sa zobudila.
Môžem som si dovolila.
A tak môžem byť i nebyť.
Smiať sa, tešiť aj žiť v nebi.
Môžem byť celkom blažená,
keď vonku zúri korona?
Môžem!
Môžem byť v sebe spojená
A dýchať čerstvý vzduch.
A tak môžem:

V slobode srdca žiť

srdce naplno pre lásku biť

život ľúbiť a na Zemi byť.

Vydymovadlo MÔŽEM som si dovolila, jarná rovnodennosť 20.3.2021, vibrácia čísla 10, štartér. Tomuto vydymovadlu predchádzalo silné obdobie toho, čo všetko tu a teraz nemôžem. Či skôr nemôžeme ako spoločnosť v tomto čase. Či skôr myslíme si, že nemôžeme... lebo necítime, čo VŠETKO môžeme. 10.10.2020 sme sa rozlúčili v Chorvátsku s deťmi s morom. Posledný odkaz od Ducha vzduchu pri mori bol: Príliš veľa energie míňaš na to, aby si zmenila to, čo treba prijať. Posledný obraz Ducha Vody v mori boli mince vhodené do mora: Kruh, ktorý sa šíril. Aké dôležité je vedieť, čo hádžem do kruhu? Do pomyselného kruhu nás bytostí svojou vibráciou? A tak som sa po návrate od mora cítila ako bábätko, ktoré nechápe bolestivosť hmotnej reality. A tak som padala, plakala, nachádzala sa a strácala. Až prišiel čas mojich druhých "Vianoc", ktoré mi Vesmír doprial. Odišli sme s deťmi do nemenovanej oblasti na stredné Slovensko, kde som získala tak veľa darov, vhľadov, možností voľby, rozhodnutí a dôsledkov týchto rozhodnutí... Vybrala som si najlepšie ako som vedela v danom čase a priestore a všetkých možných realít, ktoré som v snoch prešla - ako možné cesty v indickej hre Líla. To všetko sa pretavilo do tejto básničky 16.3.2021

Poďakovanie za život 24.11.2021, vibrácia čísla 4

 A keď už neostalo nič zo sebakonceptu "ja", zrodili sa prvé slová vďaky za to, čo mi zostalo. Aj sebaocenenia, čo som nikdy predtým nevedela. A bola som závislá na tom, čo povedia tí ostatní. Aj vymedzenie si hraníc cez "ďakujem, nie". A uvedomiť si tie situácie predtým, kedy som nežila, uzavrela sa, stiahla, modlila, utiekala mimo seba, mimo telo, mimo vnímanie, mimo dotyk, mimo konfrontáciu, mimo ticho, mimo srdce, ...

To nie je život. To je nebytie. Únik. A po tomto všetkom sa zasa všetko zmenilo. Cyklus stiahnutia a uvoľnenia. Napojenie na vlastný dych, tep srdca a zeme. Často sa pýtam seba, koľko medzitým prešlo času? 

Čas znovu zrodenia začína po naplenní poďakovania a jeho prijatí do seba.  A potom opäť všetko ožilo. Vo mne. Aj vonku. A zrazu život dostal farby, chute, vône. Nie je možné začať niečo nové, kým nepoďakujeme za existujúcu skúsenosť a neuznáme do poslednej bodky to staré. V sebe.

Vytvorte si webové stránky zdarma!