Vydymovadlá

Vydymovadlá sú zmesi rôznych druhov živice (myrha, kadidlo, kopál, borovica, benzoe, dammar a pod.), sušených bylín, kvetov a iných rastlín a esenciálnych olejov. Vydymovadlá sú prostriedkom očisty tela, mysle i ducha. A v neposlednej rade aj spôsobom ako očistiť priestor, či zvýšiť jeho vibrácie. Mnohí máme dar cez telo nacítiť ako na nás vydymovadlo pôsobí.

Vydymovadlo sa páli nad ohňom, či už na sitku nad plameňom sviečky, alebo na uhlíku (odporúčam rašelinový), ktorý musí byť rozpálený a položíme naň trošku voňavej zmesi. Je nevyhnutné byť pri pálení opatrný, pretože uhlík je veľmi horúci a nádobka, v ktorej je položený, musí byť veľmi dobre odizolovaná od miesta, kam ju položíme. Inak si v najlepšom prípade vyrobíme fľak na nábytku....Odporúčam používať nádoby určené na vydymovanie - kadidelnice alebo aromalampy so sitkom. Treba sa dopredu zamyslieť, čo chcete vydymovať priestor alebo ľudí , teda, či necháte nádobku položenú na jednom mieste alebo ju budete držať v ruke. Je fajn mať aj pierka, krídlo, či špeciálnu paličku na vydymovanie, ktorou usmerňujeme dym smerom okolo človeka.
Vydymovanie je samo o sebe aktom, do ktorého vkladáme určitý zámer. Pre vloženie zámeru do vydymovania je nevyhnutné mať v sebe jasno, sústrediť sa, zamerať energiu svojej mysle, tela i ducha na to, čo práve ideme robiť. A práve preto je vydymovanie vo svojej podstate rituálom. Vyžaduje si zámer a našu plnú prítomnosť a pozornosť. Vydymovanie otvára priestor medzi hmotným a nehmotným svetom a je len na nás, čo sme alebo nie sme schopní vnímať a cítiť, nakoľko "to k sebe pustíme". A asi je aj jasné, že od nášho zámeru a schopnosti byť sprítomnení závisí aj účinok, efekt vydymovania.

!!! AKCIA !!!  1 + 1 = 11€ plus poštovné podľa lokality a darček v hodnote 3€ zadarmo!!! Kúpte si obe vydymovadlá naraz a dostanete darček v hodnote 3€ - doma robené 40-50g konopné mydlo s esenciálnymi olejmi Young Living, ostatné suroviny v BIO kvalite. Zatiaľ sú 3 druhy: Ženské - ylang a dračia krv

Peelingové s ovsenými vločkami, citrusová vôňa

Peelingové s makom - zemité, Patchouli, Ceder, Vetiver

Do 100g je poštovné do SR 2,2€, ČR 4,35 €, EÚ, UK 5,25€ Pošlem rada:))

KOTVA - čakrálny motor - spojenie 1,2,3 čakra, SPLN 12.12.2019, vibrácia čísla 9, Balenie 9g - 5€

Vydymovadlo je výsledkom liečivého procesu, pri ktorom sa uvoľňuje energia nakumulovaná v bruchu. Cvičením je základný fyziologický postoj ale aj niektoré meditácie z mohendžodaro tantra jogy, ktoré Vás na konzultácii naučím (25€/h) Možné doplniť o fyzické cvičenie/meditáciu, 1h konzultácia 25€/h, max.2 hodiny, jedno stretnutie stačí, Karlovka, 2 termíny denne 9:30-11:30, 14:30-16:30. Vydymovadlo podporuje liečivý proces harmonizácie energie aj vtedy, keď práve necvičíte :)

Vo vydymovadle je ruža, nechtík, slnečnica, orchidea, frézia, ďatelina, dračia krv. Esenciálne oleje Young Living podporujú energiu trávenia, prúdenia, toku - céder, fenykel, tangerinka, ylang-ylang, citronella, Thieves.

Posielam kamkoľvek v SR  - poštovné do 100g/2€. Zásielka do 500 g 3€, aj ČR a EU podľa platného cenníka pošty plus obálka príslušnej veľkosti.

Vďačnosť Srdca, SLNOVRAT 21.12.2019 vibrácia čísla 9, Balenie 12g - 6€

Vydymovadlo nesie v sebe proces liečivej špirály žien, je symbolom nášho prepojenia s Rodom. Každá z nás vmiešavala Vďačnosť, ktorú bola schopná precítiť pri vmiešavaní byliniek. Vďačnosť za život, že teraz som ja na tom mieste, na výslní a moji predkovia na mňa pozerajú s Láskou... Toto vydymovadlo nesie dôležitú silu pre celý rok 2020, ktorý je pre mňa rokom Srdca, našej schopnosti milovať a cítiť a prejavovať Súcit všetkému živému.

Vo vydymovadle je ruža, pomarančové kvietky, myrta, nechtík, lipa, mäta, medovka, yzop, dračia krv. Esenciálne oleje Young Living podporujú energiu prepojenia so srdcom Zeme - vetiver, patchouli, bergamot, borievka, levanduľa, ylang-ylang, pomaranč, Abundance.

Posielam kamkoľvek v SR - poštovné do 100g/2€. Zásielka do 500 g 3€, aj ČR a EU podľa platného cenníka pošty plus obálka príslušnej veľkosti.