Vydymovadlá

Vydymovadlá sú zmesi rôznych druhov živice (myrha, kadidlo, kopál, borovica, benzoe, dammar a pod.), sušených bylín, kvetov a iných rastlín a esenciálnych olejov. Vydymovadlá sú prostriedkom očisty tela, mysle i ducha. A v neposlednej rade aj spôsobom ako očistiť priestor, či zvýšiť jeho vibrácie. Mnohí máme dar cez telo nacítiť ako na nás vydymovadlo pôsobí.

Vydymovadlo sa páli nad ohňom, či už na sitku nad plameňom sviečky, alebo na uhlíku (odporúčam rašelinový), ktorý musí byť rozpálený a položíme naň trošku voňavej zmesi. Je nevyhnutné byť pri pálení opatrný, pretože uhlík je veľmi horúci a nádobka, v ktorej je položený, musí byť veľmi dobre odizolovaná od miesta, kam ju položíme. Inak si v najlepšom prípade vyrobíme fľak na nábytku....Odporúčam používať nádoby určené na vydymovanie - kadidelnice alebo aromalampy so sitkom. Treba sa dopredu zamyslieť, čo chcete vydymovať priestor alebo ľudí , teda, či necháte nádobku položenú na jednom mieste alebo ju budete držať v ruke. Je fajn mať aj pierka, krídlo, či špeciálnu paličku na vydymovanie, ktorou usmerňujeme dym smerom okolo človeka.
Vydymovanie je samo o sebe aktom, do ktorého vkladáme určitý zámer. Pre vloženie zámeru do vydymovania je nevyhnutné mať v sebe jasno, sústrediť sa, zamerať energiu svojej mysle, tela i ducha na to, čo práve ideme robiť. A práve preto je vydymovanie vo svojej podstate rituálom. Vyžaduje si zámer a našu plnú prítomnosť a pozornosť. Vydymovanie otvára priestor medzi hmotným a nehmotným svetom a je len na nás, čo sme alebo nie sme schopní vnímať a cítiť, nakoľko "to k sebe pustíme". A asi je aj jasné, že od nášho zámeru a schopnosti byť sprítomnení závisí aj účinok, efekt vydymovania.

!!! AKCIA !!!  1 + 1 = 11€ plus poštovné podľa lokality a darček v hodnote 3€ zadarmo!!! Kúpte si obe vydymovadlá naraz a dostanete darček v hodnote 3€ - rašelinový uhlík.

Do 100g je poštovné doporučene do SR 2,2€ (obyčajne 1,7€ ), ČR 4,35 €, EÚ 5,25€ 

 DOSTUPNÉ SÚ ZATIAĽ:

KOTVA - čakrálny motor - prepájenie a aktivácia 1,2,3 čakry. Ukotvenie energie v centre, v strede tela, jej obnovovanie je možné prostrednícom cvičenia/meditácií, uvedomenia. Ak máte záujem o túto prácu na sebe, ozvite sa mi. Viac o uktovení sa v kostiach a jeho praktizívaní nájdete na tejto stránke v príspevkoch z marca 2020. 9g/5€

VĎAČNOSŤ SRDCA - vďačnosť za svoj rod a svoje korene, pôvodnú rodinu a dary, ktoré som dostala vďaka rodu, do kotrého som si vybrala narodiť sa. Viac o vďačnosti srdca a jej praktizívaní nájdete na tejto stránke v príspevkoch z marca 2020. 12g/6€

TÚŽBA SRDCA - Vydymoavdlo s 28 dňovým procesom každonočnej cesty do Srdca a objatí všetkého, čo na tejto ceste stretnem prostredníctvom starotibetskej techniky Chőd - kŕmenie démona. Viac na osobnej konzultácii alebo v knižke Pečuj o své démony - Tsultrim Allione. 6G/5€

Zloženie: rôzne druhy sušených kvetov (ruža, nechtík, myrta, nevúdza, orchidea, slez, frézia, tulipán) a bylín, lupeňov, lístkov, koreňov a plodov, s prevahou prvku vzduchu (kvety). Rôzne živice - myrha, kadidlo, arabská guma, borovica, benzoe, kopál, sandrak a pod. Esenciálne oleje Young Living.