Moje knižky

Som autorkou dvoch kníh o živote v rodine, o výchove malých detí, riešení otázok ich výchovy a vzdelávania a v neposlednej rade o tom, čo je pre deti prirodzené - zrkadliť nám naše vlastné spôsoby. Knižky sú písané ako zdieľanie. Krátke príbehy, zvyčajne s úsmevným koncom. Objednávky +421 905 33 79 77, zuzka.malisova@gmail.com  , formulár , platba predom na účet, faktúra Vám príde mailom. 

Táto knižočka je moje prvorodené dielko o deťoch od pôrodu po cca 3 roky života. Sú to rady ako bezplienkovať, ako používať naciťovanie, intuíciu, aké sú prirodzené detské črty, akým spôsobom funguje mozog a vnímanie zákazov u detí a množstvo milých príhod, ktoré ma veľa naučili o sebe, aj o rodičovstve.

Cena 6€, vypredané - je dostupná elektronická verzia 

predaj cez https://www.martinus.sk/?uItem=620057

Pokračovanie nás privádza do veku detí 3-6, je potreba riešiť škôlku, či nájsť alternatívny spôsob ako fungovať s deťmi a zabezpečiť im socializáciu. Je to omnoho viac o rozvíjaní telepatie, ale aj ako stanoviť dieťaťu hranice, keď ich nemá. Uvádzam aj príklady konzultačnej praxe s deťmi a pár rád k výchove.

Cena 6€ a poštovné, objednávky 0905337977, zuzka.malisova@gmail.com

Tlačená verzia dostupná aj v kníhkupectvách

Vytvorte si webové stránky zdarma!