Vydymovadlá sú ručne a rituálne miešané prostriedky na očistu tela, mysle, ducha ako aj priestoru, ktorý si okolo seba vytvárame. Vydymovadlo dávame na horiaci uhlík (priemyselný, rašelinový, kokosový) a vykonáme s ním rituál očisty priestoru a seba, či svojich blízkych. Rituál je charakterizovaný zámerom a trvaním v čase.

PLATBA PREDOM NA ÚČET:

Balíček do 500g - 6 vydymovadiel - poštovné 2, 5 Eura + darček

Balíček do 1 kg - 7-11 vydymovadiel - poštovné 3,2 Eura + vydymovadlo podľa vlastného výberu ako darček k Vašej zásielke.

Dobierka je 4 Eurá.

Prosím pošlite mi mailom Vašu objednávku, adresu na zaslatie a/alebo Vaše fakturačné údaje.

M I E Š A N I E  V Y D Y M O V A D L A

Ak chcete proces zrodu vydymovadla zažiť na vlastnej koži milé ženy, ste vítané. Cena je 22 Eur bez vydymovadla, na ktoré máte 50 % zľavu. Súčasťou miešania je spoločný liečivý proces, po ktorom nasleduje samotné miešanie. Najbližšie sa stretávame - 31.1.2018 o 17h v Dúbravke, časť Biela Studienka v Bratislave. Stretávame sa 850 m od začiatku Plachého ulice, kde je naľavo vjazd do lesa. Po lesnej ceste sa ide pešo alebo autom ďaľších 800 m, za transformátorom (biela búdka)je záhradka so žltou bráničkou. Miešame v útulnej vykúrenej lesnej chatičke, ktorá je mojím súkromným Chrámom Bohyne. Najbližšie vydymovadlo je zasvätené Čistote zámeru. Dátum nám prináša vibráciu čísla 7, treba uviesť na pravú mieru to, ako to cítime a ako nás vedie naše racionálne zmýšľanie. Tí, ktorí boli na novoročnom zámere majú možnosť znovu sa pozrieť na tému toho, či a čo chcú dosiahnuť. Preskúmame, či ideme v čistote srdca a v toku Lásky. Ak sme sa niekde odpojili, znovu sa napojíme a vykročíme siať naše zámery v našom živote tak, aby boli vyživované čistotou túžby.

Prihlasovanie NUTNÉ telefonicky 0905 33 79 77, mailom na zuzka.malisova@gmail.com  alebo cez tento formulár .

So sebou treba oblečenie, v ktorom sa cítite krásne žensky a hrubé ponožky. Na spoločný stolík Hojnosti je treba priniesť nejakú drobnosť, sladkú, či slanú (oriešky, sušené ovocie, koláčiky,...). čajíky sú k dispozícii, vodu si prineste so sebou. Kto má karty, môže priniesť... kto to tak cíti a chce, môže priniesť do vydymovadla živicu, rôzne silice, či sušené kvietky...Je to Vaša obetinka, dar vydymovadlu. ĎAKUJEM VÁM!