Vydymovadlá sú ručne a rituálne miešané prostriedky na očistu tela, mysle, ducha ako aj priestoru, ktorý si okolo seba vytvárame. Vydymovadlo dávame na horiaci uhlík (priemyselný, rašelinový, kokosový) a vykonáme s ním rituál očisty priestoru a seba, či svojich blízkych. Rituál je charakterizovaný zámerom a trvaním v čase.

PLATBA PREDOM NA ÚČET:

Balíček do 500g - 6 vydymovadiel - poštovné 2, 5 Eura + darček

Balíček do 1 kg - 7-11 vydymovadiel - poštovné 3,2 Eura + vydymovadlo podľa vlastného výberu ako darček k Vašej zásielke.

Dobierka je 4 Eurá.

Prosím pošlite mi mailom Vašu objednávku, adresu na zaslatie a/alebo Vaše fakturačné údaje.

M I E Š A N I E  V Y D Y M O V A D L A

Ak chcete proces zrodu vydymovadla zažiť na vlastnej koži milé ženy, ste vítané. Cena je 22 Eur bez vydymovadla, na ktoré máte 50 % zľavu. Súčasťou miešania je spoločný liečivý proces, po ktorom nasleduje samotné miešanie. Najbližšie sa stretávame - 2.3.2018 o 17h v Dúbravke, časť Biela Studienka v Bratislave. GPS - N 48º10´30ʺ a 17º1´47ʺ . Je potreba ísť autom  900 m od začiatku Plachého ulice, kde je naľavo vjazd do lesa. Po lesnej ceste sa ide pešo alebo autom ďalších 900 m, za transformátorom (biela búdka)je záhradka so žltou bráničkou. Miešame v útulnej vykúrenej lesnej chatičke, ktorá je mojím súkromným Chrámom Bohyne. Dátum nám prináša vibráciu čísla 7, čo je Premysli ako to žiješ. A téma bude trošku šteklivá: Ako žijem svoje zmysly, svoje vnímanie prostredníctvom nich? Kde som napojená a kde som hlavou stále niekde a prestávam vnímať svoje telo. Telo ako posvätný chrám duše? Budeme sa prepájať so sebou v procese zmyslového prebudenia (Sensual Awakening) a svoju neprenosnú skúsenosť potom vmiešame do lahodného ženského vydymovadla.

Prihlasovanie NUTNÉ telefonicky 0905 33 79 77, mailom na zuzka.malisova@gmail.com  alebo cez tento formulár .

So sebou treba oblečenie, v ktorom sa cítite krásne žensky, sárong a hrubé ponožky. Na spoločný stolík Hojnosti je treba priniesť nejakú drobnosť, sladkú, či slanú (oriešky, ovocie- rôzne druhy, sušené ovocie, koláčiky,...). čajíky sú k dispozícii, vodu na pitie si prineste so sebou. Kto má karty, môže priniesť... kto to tak cíti a chce, môže priniesť do vydymovadla živicu, rôzne silice, či sušené kvietky...Je to Vaša obetinka, dar vydymovadlu. ĎAKUJEM VÁM!