Vydymovadlá sú ručne a rituálne miešané prostriedky na očistu tela, mysle, ducha ako aj priestoru, ktorý si okolo seba vytvárame. Vydymovadlo dávame na horiaci uhlík (priemyselný, rašelinový, kokosový) a vykonáme s ním rituál očisty priestoru a seba, či svojich blízkych. Rituál je charakterizovaný zámerom a trvaním v čase.

PLATBA PREDOM NA ÚČET:

Obálka alebo Balíček do 500g -  plus poštovné 2,5 Eura posielam doporučene

Dobierka je 4 Eurá.

Prosím pošlite mi mailom Vašu objednávku, adresu na zaslatie a/alebo Vaše fakturačné údaje.

MIEŠANIE VYDYMOVADLA - Posilnenie Zámeru, 19.2.2019, 17:30-20:30h, 27 Eur s vydymovadlom
Vibrácia čísla 6 nám prináša v SPLNe v Levovi ROVNOSŤ... Témy v súvislosti so zámerom sú: Či som dosť pre svoj vlastný zámer, Či som príliš pre všetko, čo chcem dosiahnuť? S kým a s čím vo svojom živote sa necítim rovná, v rovnosti? A doslova, pred čím/kým sa hrbím a ohýňam svoj chrbát???  Toto vydymovadielko sa zíde všetkým, ktorí si prídu po ujasnenie svojho novoročného zámeru 17.2.2019 v Kvete Života...
Kto cíti, môže priniesť za hrsť byliniek ako obetinku vydymovadlu a poďakovanie Bohyni. Určite budeme robiť mandalku pred miešaním. Všetko ostatné nech je opäť prekvapením. Prosím každú z Vás – prineste malý darček pre jednu ženu v priestore.
Prosím oblečte sa krásne žensky a pohodlne. Treba so sebou uzatvárateľnú fľašu s vodou a hrubšie ponožky. Deky a pončá sú k dispozícii. Prineste si prosím drobnosti na spoločný stolík Hojnosti (čokoládka, ovocie, oriešky, sušené ovocie,...). Čajík/káva bude k dispozícii. Veľmi sa teším na tento vzácny čas strávený so sebou a s Vami. Ďakujem zo srdca za všetkých Vás, s ktorými sa akoukoľvek formou konzultácií, sprevádzania, kruhov, či rituálov stretávam, zdieľam, podporujeme sa navzájom v realizácii žitia svojej pravdy a autenticity. ĎAKUJEM.

NAVIGÁCIA
Záhradka s chatičkou je v Dúbravke, časť Biela Studienka v Bratislave. GPS - N 48º10´30ʺ a 17º1´47ʺ. Je potreba ísť autom  900 m od začiatku Plachého ulice, kde je naľavo vjazd do lesa. Po lesnej ceste sa ide pešo alebo autom ďalších 900 m, za transformátorom (biela búdka) je záhradka so žltou bráničkou. To je naša záhradka.

Prihlasovanie NUTNÉ telefonicky 0905 33 79 77, mailom na zuzka.malisova@gmail.com  alebo cez tento formulár .

Rada Vás privítam na ceste za Vašou radosťou, silou, pravdou a ženskosťou!

http://www.knezkabohyne.cz/vydymovadla-vonave-dary-matky-zeme/
http://www.knezkabohyne.cz/miesanie-vydymovadla-so-zamerom/