Vydymovadlá sú na predaj, ceny sú uvedené pri jednotlivých názvoch. Poštovné je 2,5  Eura pri poslaní platby predom na účet a hmotnosti balíčka do 500g, čo je 6 kusov vydymovadla. Poštovné do 1 kg je 3,2 Eura, dobierka je 4 Eurá. Pri objednávke nad 6 kusov darček v hodnote 6 Eur zdarma (Je možné si vybrať ako darček aj vydymovadlo)

Ak si chcete objednať viac tovaru s podobnou ponukou navštívte e-shop NATUR NET , kde nájdete aj tieto vydymovadlá. Súčasťou každého vydymovadla je živica Kadidlovníka a Myrhy, na vyrovnanie polarít mužskej a ženskej energie.

Ak chcete proces zrodu vydymovadla zažiť na vlastnej koži, ste vítané. Cena je 22 Eur bez vydymovadla. Vydymovadlo pracuje celý spln a dostupné je po jeho skončení. Máte 33% zľavu na jeho nákup. Prihlasovanie NUTNÉ telefonicky 0905 33 79 77, mailom na zuzka.malisova@gmail.com  alebo cez tento formulár . Najbližšie stretnutie bude 5.10.2017 o 17h na Nám.sv.Františka 12.


Oslava Bohyne Matky

Voňavá, veľká a bezpečná náruč Bohyne Matky víta každé svoje dieťa, bez ohľadu na to, či je poslušné alebo nie. Má vždy pochopenie a útočisko. Odpúšťa. Lieči. Miluje.

Sila Slnka a Luny

21.augusta bol nov Luny aj zatmenie Slnka. V podvečer sme mojimi chlapcami namiešali lahôdku, opradenú spevom o Bohyniach a kráse Zeme. Ak je možné primiešať detskú radosť do vydymovadla, určite sa nám to podarilo. Vonia nádherne.

Detský sen

Detský sen namiešali v deň krstu mojej knižky, dve z našich detí - Matejko a Šimonko. Vydymovadlo je omamne sladké a má v sebe kúzlo. presne tak ako ho v sebe majú deti. Matejko od vtedy o sebe hovorí, že už má prácu - je vydymovateľ.

Prejav sa-5.čakra

Skôr než odovzdáme časť seba svetu, je dôležitý ponor dovnútra. Sami v sebe si potrebujeme ujasniť, čo a ako dáme von. Veľa rozprávame, to však ešte neznamená, že to je komunikácia. Veľa konáme, to však ešte neznamená, že je to čin vedený našim vnútrom.

Rozkvet ženy

Tak ako kvet nerozkvitne kvôli mrazu, tak mi ženy nekvitneme, keď nás opantá strach. Je sila srdca prijať vlastné korene a všetko, čo prinášajú a napriek tomu alebo práve preto dokázať rozkvitnúť do svojej jedinečnosti.

Sila (od)púšťania

Asi najväčšou témou odpúšťania je sebaodpustenie. S ním skutočne prichádza pochopenie, uvoľnenie uvedomenie a múdrosť. Na Nov môžeme každý mesiac púšťať to, čo už nepotrebujeme, neslúži nám. A toto vydymovadlo to všetko prináša na krídlach svojej nezameniteľnej vône.

Zrod vydymovadla

Smiech.Plač. Všetko je dovolené. Všetko je vítané, keď sa ako dieťa pýta na svet nové vydymovadlo. Odhaľujeme zákutia duše vlastnej aj tých iných žien. V hlbke. Svoje. S porozumením. V Kráse prítomného okamžiku. V Láske Bohyne. Sme navždy spojené. Sme ženy. Sme matky. Sme sestry.

Ľahkosť Bytia

Ľahkosť Bytia nám prináša harmóniu, keď sa úprimne pozrieme na najväčšiu Bolesť, či ťažobu duše, ktorú nesieme. Úprimný pohľad prinesie hlboké stíšenie, pokoj, kontakt samého so sebou. Z bodu uznania a prijatia vecí také aké sú bez pomenovávania pramení zdroj veľkej sily a ľahkosti.

Dar Lásky

V sebaistote a v otvorenom srdiečku tkvie spojenie ženskej Lásky so zdrojom našej sily. krásne ženské vydymovadlo prináša napojenie sa a hlboké sebauvedomenie. Žena plynie, Láska prúdi a vôňa omamuje.

Ochrana

Vydymovadlo prináša spojenie so zdrojom svojej vlastnej sily. Pochopenie seba a svojho rodu cez láskavý pohľad je tou najvyššou možnou ochranou, napojením sa na korene aj to božské v nás. Spojenie od srdca k srdcu je požehnaním tohto vydymovadla. Hojnosť.