Vydymovadlá sú na predaj, ceny sú uvedené pri jednotlivých názvoch. Poštovné je 2 Eurá pri poslaní platby predom na účet , dobierka je 3,5 Eura. Ak si chcete objednať viac tovaru s podobnou ponukou navštívte e-shop NATUR NET , kde nájdete aj tieto vydymovadlá. Súčasťou každého vydymovadla je živica Kadidlovníka a Myrhy, na vyrovnanie polarít mužskej a ženskej energie.

A to nasledujúce vydymovadlo bude s názvom ROZKVET ŽENY. Toto vydymovadlo prináša vibráciu čísla 7, čo znamená - Premysli to! Ako chceš kvitnúť v tomto svete? Ktoré energie chceš v sebe posilňovať? Jemnosť, lásku, nehu alebo ešte stále žiješ v nátlakovom svete pravidiel a výkonu? Prines Tvoje vlastné, jedinečné odpovede pre náš kruh aj vydymovadlo. Staneš sa jeho súčasťou...

Ak chcete proces zrodu vydymovadla zažiť na vlastnej koži, ste vítané. Súčasťou je spoločný liečivý proces. Stretneme sa 11.5. o 17h na Nám.sv.Františka 12 a spoločne pôjdeme na cestu zrodu vydymovadla. Cena je 22 Eur bez vydymovadla. Vydymovadlo pracuje celý spln a dostupné je po jeho skončení. Máte 20% zľavu na jeho nákup. Prihlasovanie NUTNÉ telefonicky 0905 33 79 77, mailom na zuzka.malisova@gmail.com  alebo cez tento formulár


Prejav sa-5.čakra

Skôr než odovzdáme časť seba svetu, je dôležitý ponor dovnútra. Sami v sebe si potrebujeme ujasniť, čo a ako dáme von. Veľa rozprávame, to však ešte neznamená, že to je komunikácia. Veľa konáme, to však ešte neznamená, že je to čin vedený našim vnútrom.

Rozkvet ženy

Tak ako kvet nerozkvitne kvôli mrazu, tak mi ženy nekvitneme, keď nás opantá strach. Je sila srdca prijať vlastné korene a všetko, čo prinášajú a napriek tomu alebo práve preto dokázať rozkvitnúť do svojej jedinečnosti.

Sila (od)púšťania

Asi najväčšou témou odpúšťania je sebaodpustenie. S ním skutočne prichádza pochopenie, uvoľnenie uvedomenie a múdrosť. Na Nov môžeme každý mesiac púšťať to, čo už nepotrebujeme, neslúži nám. A toto vydymovadlo to všetko prináša na krídlach svojej nezameniteľnej vône.

Zrod vydymovadla

Smiech.Plač. Všetko je dovolené. Všetko je vítané, keď sa ako dieťa pýta na svet nové vydymovadlo. Odhaľujeme zákutia duše vlastnej aj tých iných žien. V hlbke. Svoje. S porozumením. V Kráse prítomného okamžiku. V Láske Bohyne. Sme navždy spojené. Sme ženy. Sme matky. Sme sestry.

Ľahkosť Bytia

Ľahkosť Bytia nám prináša harmóniu, keď sa úprimne pozrieme na najväčšiu Bolesť, či ťažobu duše, ktorú nesieme. Úprimný pohľad prinesie hlboké stíšenie, pokoj, kontakt samého so sebou. Z bodu uznania a prijatia vecí také aké sú bez pomenovávania pramení zdroj veľkej sily a ľahkosti.

Dar Lásky

V sebaistote a v otvorenom srdiečku tkvie spojenie ženskej Lásky so zdrojom našej sily. krásne ženské vydymovadlo prináša napojenie sa a hlboké sebauvedomenie. Žena plynie, Láska prúdi a vôňa omamuje.

Ochrana

Vydymovadlo prináša spojenie so zdrojom svojej vlastnej sily. Pochopenie seba a svojho rodu cez láskavý pohľad je tou najvyššou možnou ochranou, napojením sa na korene aj to božské v nás. Spojenie od srdca k srdcu je požehnaním tohto vydymovadla. Hojnosť.

Spočinutie Ducha v náručí Bohyne

Vydymovadlo prináša otváranie sa novému, stanovenie si hraníc a energetický rozmer hlbokého oddychu. Dostalo do vienka odovzdávanie (sa) vyšším silám.

Liečenie Múdrosťou

Vydymovadlo prináša prvky transformácie, premeny seba cez pochopenie, uvedomenie, poznanie a Bytie v súlade so sebou.

Extatická Láska

Vydymovadlo prináša Lásku a Vďačnosť a prebúdza v nás Zmyselnosť. Nesie v sebe aj stopu bolesti z rozchodov a otázku, ako chcem žiť svoju Lásku v tomto živote?