Vydymovadlá sú ručne a rituálne miešané prostriedky na očistu tela, mysle, ducha ako aj priestoru, ktorý si okolo seba vytvárame. Vydymovadlo dávame na horiaci uhlík (priemyselný, rašelinový, kokosový) a vykonáme s ním rituál očisty priestoru a seba, či svojich blízkych. Rituál je charakterizovaný zámerom a trvaním v čase.

PLATBA PREDOM NA ÚČET:

Obálka alebo Balíček do 500g -  plus poštovné 2,5 Eura posielam doporučene

Dobierka je 4 Eurá.

Prosím pošlite mi mailom Vašu objednávku, adresu na zaslatie a/alebo Vaše fakturačné údaje.

22.12.2018 SPLN sobota  - MIEŠANIE VYDYMOVADLA Domov Duše 16 - 19:30h, 27 Eur
Vibrácia čísla 9 (platba aj dátum) nám prinášajú ukončovanie toho, čo už nechceme ale aj dotiahnutie do tej formy ako sa nám to páči, ako chceme žiť svoju dušu. Každoročne sa pred Vianocami objavujú veľmi krásne a vyživujúce energie, ktoré môžeme podporiť našou vďačnosťou a prijímaním. Aj o  tomto bude naše spoločné rituálne miešanie. Dáme si spolu kapustnicu a vianočný punč. Kto cíti, môže priniesť za hrsť byliniek ako obetinku vydymovadlu a poďakovanie Bohyni. Určite budeme robiť mandalku pred miešaním. Všetko ostatné nech je opäť prekvapením. Prosím každú z Vás – prineste malý darček pre jednu ženu v priestore.
Prosím oblečte sa krásne žensky a pohodlne. Treba so sebou uzatvárateľnú fľašu s vodou a hrubšie ponožky. Deky a pončá sú k dispozícii. Prineste si prosím drobnosti na spoločný stolík Hojnosti (čokoládka, ovocie, oriešky, sušené ovocie,...). Čajík/káva bude k dispozícii. Veľmi sa teším na tento vzácny čas strávený so sebou a s Vami. Zároveň ďakujem všetkým ženám, s ktorými sme sa vzájomne celý rok stretávali, podporovali, zdieľali. Ďakujem všetkým ženám aj mužom, ktorí prišli na odblok a svojou témou posunuli vo vývoji aj mňa. ĎAKUJEM.

NAVIGÁCIA
Záhradka s chatičkou je v Dúbravke, časť Biela Studienka v Bratislave. GPS - N 48º10´30ʺ a 17º1´47ʺ. Je potreba ísť autom  900 m od začiatku Plachého ulice, kde je naľavo vjazd do lesa. Po lesnej ceste sa ide pešo alebo autom ďalších 900 m, za transformátorom (biela búdka) je záhradka so žltou bráničkou. To je naša záhradka.

Prihlasovanie NUTNÉ telefonicky 0905 33 79 77, mailom na zuzka.malisova@gmail.com  alebo cez tento formulár .

Rada Vás privítam na ceste za Vašou radosťou, silou a ženskosťou!

http://www.knezkabohyne.cz/vydymovadla-vonave-dary-matky-zeme/
http://www.knezkabohyne.cz/miesanie-vydymovadla-so-zamerom/