Ženské kruhy

Ak cítite potrebu bezpečného a hlbokého priestoru pre ponorenie sa do svojej vlastnej vnútornej práce, ak cítite potrebu porozumieť hĺbke živlov a tomu ako pracujú vo Vašom tele v súlade s Vaším Bytím a Zámerom, ste vítané!

Miešanie vydymovadla, trvanie 3 h, cena 33 vrátane jedného kusu vydymovadla

Vydymovadlo vždy miešame so zámerom. Zámer prichádza "zhora" a celý mesiac pred splnom, či novom pozorujem život, čo sa mi deje, aké témy mi prinášajú klienti, či priateľky. Všímaním si súvislosti nachádzam odrazový mostík pre samotné miešanie. Miešanie je vždy procesom, v ktorom zdieľame, v čom práve v živote sme, stojíme. Potom sa venujeme spoločnému rituálu alebo konštelácii a keď sa zmení vibrácia z toho, čo nám bráni na to, čo sme. Až po tomto procese miešame. Každá žena môže priniesť obetinku pre Bohyňu - sušené kvietky, živicu, esenciálny olej, či medík.

Energetická očista priestoru, trvanie 3 h, cena 33  vrátane návodu

Čistenie priestoru považujú mnohí za fyzickú záležitosť, no často sa nám stáva, že sa napriek poriadku necítime dobre v niektorých priestoroch, u seba doma, či na návšteve. Na miniseminári sa dozvieme, ako očistiť priestor energeticky prostredníctvom 4 živlov - zem, oheň, voda a vzduch a špeciálne sa budeme venovať elementu vzduchu a vydymovaniu. Bude možné zakúpiť si všetky potrebné pomôcky na vydymovanie po seminári a každý účastník dostane podrobný návod ako postupovať pri očiste svojho životného priestoru. Zoznámime sa aj s konkrétnymi esenciálnymi olejmi, ktoré pomôžu zvýšiť vibrácie priestoru a navodiť pocit čistoty.

Čistenie lona, trvanie 8h, cena 75€

Nech pomenujeme lono akokoľvek, je nemožné poprieť, že je sídlom našej základnej, inštinktívnej sexuálnej sily. Sily, ktorá sa z neho rynie a zaplavuje celé naše telo. LONO. Koľkokrát ho počúvame? Koľkokrát mu poďakujeme, či uctíme si ho? Za deň? Týždeň? Mesiac? Rok? Život? Pozývam Vás na čas strávený so sebou, so svojím lonom. Budeme sa venovať jeho intenzívnemu čisteniu viacerými spôsobmi, živlami. (zem, voda, oheň, vzduch). Od hrubohmotných nánosov a energií, ktoré sú v ňom uložené celé roky prejdeme až po jemnohmotné vizualizácie a jemnučkú očistu vzduchom. Prejdeme všetkými živlami očisty, aby sme mohli spočinúť v láskavom požehnaní miesta, ktorým sme. A ktoré vytvára nás. Naše LONO. So sebou si prosím prineste šatku na oči, dlhú šatku alebo sárong, novú sviečku, zápisníček a pero, kvet na darovanie, obľúbený olejček na telo, fľašu s vodou, ovocie, oriešky, hrubšie ponožky (jar, jeseň).

Autentické "Áno" a "NIe", trvanie 8h, cena 75

Či sa nám to páči alebo nie, naša autenticita vychádza z poznania kto som a z inštinktívnych odpovedí nášho tela. Jedným z najjasnejších zdrojov našich odpovedí je naša jóni. Naučíme sa čítať jej áno/nie, naučíme sa jasne komunikovať svoje hranice a zodpovieme si na otázku, čo nám bráni vnímať (počuť, vidieť, cítiť) našu jóni a jej odpovede (Konštelačná práca). Príďte prosím v dlhej sukni alebo si prineste dlhú šatku alebo sarong obľúbený olejček na telo, fľašu s vodou, ovocie, oriešky, keksíky, hrubšie ponožky (jar, jeseň). 

Prosba ku všetkým ženským alebo zmiešaným (miešanie vydymovadla) kruhom:

Prosím oblečte sa tak, aby ste sa cítili pohodlne a krásne. Budeme spolu zdieľať nielen priestor a seba, ale aj čajík z čerstvých byliniek z mojej záhradky. Prineste prosím so sebou niečo drobné na zakusnutie na spoločný stolík Hojnosti (oriešky, sušené ovocie, jabĺčko, banán, čokoládku, keksíky). Prineste si prosím fľašku s vodou. Ďakujem a teším sa zo srdca na Vás.

Miesto konania je v záhradkárskej osade Pri Bielej studienke, Dúbravka. GPS - N 48º10´30ʺ a 17º1´47ʺ. Je potreba ísť autom 900 m od začiatku Plachého ulice, kde je naľavo vjazd do lesa. Je tam rozostavaný dom. Po lesnej ceste sa ide pešo alebo autom ďalších 900 m. Zhruba v polovici cesty lesom sa cesta rozdeľuje, treba sa držať vľavo. Za transformátorom (biela búdka) je záhradka so žltou bráničkou. To je naša chatička - ste správne! Zdieľanie odvozu je možné po dohode :))) od LÍDL v Dúbravke alebo Spieszova 1, Karlovka, ak idete autom a Nám.sv.Františka 12, pod ceduľou KVETY.

Prihlasovanie NUTNÉ kvôli obmedzenému priestoru, prosím telefonicky 0905 33 79 77, mailom na zuzka.malisova@gmail.com  alebo cez kontaktný formulár v kontaktoch.