Tanec - Jej Volanie

Rozhovor s Tinou Kuchárekovou "Čím sme dospelejší, tým menej si dovoľujeme robiť veci, ktoré nevieme. Keď sme bývali malými dievčatkami a malými chlapcami, život bol dobrodružstvom a každý deň bol veľkou expedíciou na vlnách života. "

Cesta, ktorá má srdce

Rozhovor s Terezou Ruth "Mám jediný záväzok k tejto sile: Kráčať i naďalej po tejto ceste a pred každým rázcestím, pred každým rozhodnutím sa zastaviť a potichu sa spýtať sama seba: „Má táto cesta srdce?“ "

Díky smrti cítim život

Rozhovor s Květou Oakland " Během posledních dvou měsíců velmi intenzivně prožívám pocit pomíjivosti, plynutí, přeměny. Je to pocit, že nic z toho, co dělám, nemá smysl. Pro většinu lidí je tento pocit prázdný a děsivý. Pro mě ne. "

Cesta kňažky je o odovzdaní sa a dôvere

Rozhovor S Liliou Khoustnoutdinovou "Rituál je ohraničený priestor v čase definovaný zámerom a prítomnosťou. Keď tam toto nie je, nie je to už rituál. Môžeme mať vyšperkovaný priestor, sviečky, kadidlo, pomôcky a nemusí to byť dobrý rituál. Je potreba to cítiť. Je to vtedy, keď sa otvoríme prítomnosti a možnosti toho, privolať Ju."