Každý krůček, i když malý, se počítá

Rozhovor s Lenkou Bicencovou. Lenku poznám od nášho stretnutia v Avalone. Prežili sme spolu nádherné chvíle a okrem spomienok nás spája facebook, spoločné písmenkovanie si o všetkom, čo sa nám deje. A som za to veľmi vďačná a teším sa na naše spoločne strávené chvíle pri písaní tohto rozhovoru „na diaľku.“

Lebo dozrel čas...

Rozhovor s Martinou Fančovičovou „Moje dni sú voňavé , moja práca vonia a som za ňu nesmierne vďačná.“

V súlade s cyklami

Rozhovor s Janou Vaculčiakovou "Až teraz, keď už sama nemám menštruačný cyklus môžem povedať, čo pre ženu menštruačný cyklus znamená. Keď poviem, že je to návod na život, myslím, že vôbec nepreháňam."

Cesta lásky a objavenia seba samej

Rozhovor s Andreou Sobotovou " Keď človek robí niečo, čo naozaj nežije, nie je to vo svete jemnohmotných energií prijateľné a nie je to potom autentické. A rituál nie je o tom, že sa hrám na rituál. Moja energia je súčasťou toho rituálu, rituál sa deje cezo mňa."

Tanec - Jej Volanie

Rozhovor s Tinou Kuchárekovou "Čím sme dospelejší, tým menej si dovoľujeme robiť veci, ktoré nevieme. Keď sme bývali malými dievčatkami a malými chlapcami, život bol dobrodružstvom a každý deň bol veľkou expedíciou na vlnách života. "

Cesta, ktorá má srdce

Rozhovor s Terezou Ruth "Mám jediný záväzok k tejto sile: Kráčať i naďalej po tejto ceste a pred každým rázcestím, pred každým rozhodnutím sa zastaviť a potichu sa spýtať sama seba: „Má táto cesta srdce?“ "

Díky smrti cítim život

Rozhovor s Květou Oakland " Během posledních dvou měsíců velmi intenzivně prožívám pocit pomíjivosti, plynutí, přeměny. Je to pocit, že nic z toho, co dělám, nemá smysl. Pro většinu lidí je tento pocit prázdný a děsivý. Pro mě ne. "

Cesta kňažky je o odovzdaní sa a dôvere

Rozhovor S Liliou Khoustnoutdinovou "Rituál je ohraničený priestor v čase definovaný zámerom a prítomnosťou. Keď tam toto nie je, nie je to už rituál. Môžeme mať vyšperkovaný priestor, sviečky, kadidlo, pomôcky a nemusí to byť dobrý rituál. Je potreba to cítiť. Je to vtedy, keď sa otvoríme prítomnosti a možnosti toho, privolať Ju."