Júlia Borčinová – MAYSKÁ MASÁŽ

Masáž si našla mňa, nie ja masáž :)

Anna Kimianová - Nemám kedy byť stará...

Keď chcem písať o žene-Bohyni, nehľadám... vnímam signály, náhodné aj nenáhodné stretnutia a pozerám sa. Pozerám sa očami Lásky a Úcty vôkol seba. Na každú ženu. A tak jedna moja naj...Žena-Bohyňa býva rovno oproti mne...Nie preto, že je krásna, mladá a obletovaná mužmi. Ale preto, že jednoducho JE.

KveTina Žabecká - Ženská masáž

„Hovoriť o masírovaní je pre mňa nepokora, pretože to, čo sa pri masírovaní deje, je hlboké. Ľudské telo hovorí a žena je často po masírovaní prekvapená tým, čo sa udialo. Ja tam len som a žene dávam priestor. Moje dotyky sa dejú skrz priestor.. Som dojatá, je to bázeň, pokora, radosť. Prúdi tam Láska. Každá masáž je iná...“

Každá žena môže

Katarína Broska je nezávislá kozmetická poradkyňa spoločnosti Mary Kay.

Keď sa dotýkame človeka fyzicky, tak sa dotýkame jeho duše

Vanda Struháriková je pre mňa spriaznená duša, napriek tomu, že sa nestretávame často, vždy sa ponoríme do spoločných hĺbok a toto bytie ma napĺňa úžasnou spokojnosťou. Vanda má úžasný hlas, keď som ju prvýkrát počula rozprávať, proste ma pritiahla k sebe... Ďakujem za túto vzácnu ženu v mojom živote.

Tvorivosťou k celistvosti

Krásny rozhovor s veľmi silnou a inšpiratívnou ženou - Saška Lila Murínová nám rozpráva o jej pádoch aj múzach. Jej liečivé mandaly sa dotýkajú duše, hovoria rečou posvätnej geometrie a nesú v sebe zámer pre toho, komu sú robené. Cestu pochopíš, keď ju sama odkráčaš - aj toto je obsahom Saškiných mandál, sama zažíva liečenie na ceste pomoci iným.

Vyjadrenie mojej duše

Rozhovor s Martinou Kačínovou, duchovné meno Saraca. Saraca je meno, ktoré mi sprostredkovala Karaimi. Vo význame je to Nekončiaca blaženosť. Sa znamená Svetlo, Ra je Slnko a slabika Ca je nositeľkou Energie.

Rozhovor s Gabikou Revickou o jej knižke a jej práci

Gabika je úžasná, charizmatická žena. Mám pred ňou rešpekt ako k niekomu, koho mám rada a zároveň ju v mnohom obdivujem. Napríklad preto, že dokázal vytvoriť postavu Juliet. Juliet, ktorej vdýchla život a tá postava je pre mňa skutočná. Ak ste niekedy skúšali písať asi viete aké náročné je postavu oživiť, spraviť ju reálnou a príťažlivou. A to Juliet rozhodne je!

Každý vonkajší vzťah nás učí vzťahu samému k sebe

Rozhovor S Margarétou Házel. Miesto, ktoré som navštívila v Indii, je miestom, kde sa dá komunikovať srdcom bez obáv. A myslím si, že prirodzene každá žena je tu na to, aby to robila. A aby svojím príkladom otvorila srdcia iným. A nebyť Indie, moje srdce by zostalo zatvorené.

Tantra – spôsob ako spoznať seba samú

Rozhovor s Marianou Púšovou. Marianna je krásna žena, vedomá si svojej ženskosti. Ale vraj to tak nebolo vždy. A tak sme sa stretli a porozprávali sa o jej ceste, ktorá ju priviedla k práci tantrickej masérky.