Keď ľudskosť je cesta, nie cieľ

Ivana Molnárová je krásna žena s hlbokými, múdrymi očami. Je v nich mäkkosť, láskavosť, aj zmysel pre pravidlá. Ivana je výkonná riaditeľka pracovného portálu Profesia a dnes Vám prináša jej vlastný príbeh.

Iniciácia šamanského bubna

Vznikáme. Rodíme sa. Dostávame svoje meno. A tak moje deti pomenovali aj náš nový bubon, ktorí sme si sami vyrobili na Zaježke, v spoločnosti krásnych Bytostí... A tak sme 11.9.2017 privítali v našej záhradke "Bohyňovský bubon Medovka".

Sila autenticity a múdrosti-Tanec vlčice

Tanec Vlčice je tanec nášho vnútra, našej duše, volanie po slobode, sile, intuícii, múdrosti, sebeláske, hlboká túžba po spojení so sebou. Je to spojenie s prapodstatou ženy, ktorú každá z nás voláme ináč.

Vlčica vyžaduje odvahu a rozhodnutie

Marcelka Berith cez SOULART - stvorené pre život podporuje spoluprácu a tvorivosť ľudí, korí sa venujú umeniu rozvíjajúcemu slobodného ducha človeka. Či už je to tanec, maľba, spev, rituály, meditácie, alebo umenie žiť a byť vo svojom strede, svojom srdci. Tento článok je jej pohľad na Tanec Vlčice - unikátny jednodňový zážitok pre ženy.

Co pro mě znamená rituál?

V životě člověka je někdy chvíle, kdy se mu nedaří vykročit dál a má pocit, že uvízl na místě. V této chvíli je tu pro nás velký pomocník a to rituál.

Môj príbeh v archetypoch

Som žena, ktorú celý život priťahujú nové podnety, výzvy, rozvíjanie, inšpirácie, rast. V ženskom tele sa cítim spokojná a vnímam, že práve táto skúsenosť definuje moje úlohy, naplnenie, zámer, záujmy, cestu...