Milé ženy, sestry, priateľky!

Stretávam sa so ženami, ktoré sú zaujímavé, inšpirujúce, podnetné, krásne. Ktoré našli svoju cestu. A pevne po nej kráčajú. Aj také, ktoré ešte nevedia ako, prečo a ktorým smerom. V našom spoločnom zdieľaní sa Vám snažím priblížiť ich vývoj, cestu a ukázať Vám ich jedinečnosť. To, čo je v nich božské. To, čo je ten aspekt, ktorý jedna na druhej obdivujeme. Nie to, čo si máme závidieť. Ale to, čím sme. A každá jedna sme nádobou tej božskej sily. Je to len o tom, či sme si toho vedomé. A ak áno, ako tú silu používame. A čím obohacujeme jedna druhú. A o tom všetkom bude táto rubrika.

Pre tie z Vás, ktoré v sebe našli odvahu vyjsť von so svojim príbehom, ponúkam možnosť poslať mi ho na adresu zuzka.malisova@gmail.com Môžeme na ňom spolu popracovať a zverejniť ho v časti Príbehy ženskej duše. Toto je verejný priestor pre zdieľanie príbehov, mojich, či Vašich. O Vás a Vašej ženskej ceste. o prebudení, pádoch a vzostupoch. Aby sme sa mohli jedna od druhej učiť, zdieľať, podporovať sa, tešiť sa z úspechov, podržať jedna druhú v bolesti.

Prajem Vám príjemné čítanie.

Zuzana Mališová

Júlia Borčinová – MAYSKÁ MASÁŽ

Masáž si našla mňa, nie ja masáž :)

Keď ľudskosť je cesta, nie cieľ

Ivana Molnárová je krásna žena s hlbokými, múdrymi očami. Je v nich mäkkosť, láskavosť, aj zmysel pre pravidlá. Ivana je výkonná riaditeľka pracovného portálu Profesia a dnes Vám prináša jej vlastný príbeh.

Anna Kimianová - Nemám kedy byť stará...

Keď chcem písať o žene-Bohyni, nehľadám... vnímam signály, náhodné aj nenáhodné stretnutia a pozerám sa. Pozerám sa očami Lásky a Úcty vôkol seba. Na každú ženu. A tak jedna moja naj...Žena-Bohyňa býva rovno oproti mne...Nie preto, že je krásna, mladá a obletovaná mužmi. Ale preto, že jednoducho JE.

KveTina Žabecká - Ženská masáž

„Hovoriť o masírovaní je pre mňa nepokora, pretože to, čo sa pri masírovaní deje, je hlboké. Ľudské telo hovorí a žena je často po masírovaní prekvapená tým, čo sa udialo. Ja tam len som a žene dávam priestor. Moje dotyky sa dejú skrz priestor.. Som dojatá, je to bázeň, pokora, radosť. Prúdi tam Láska. Každá masáž je iná...“

Každá žena môže

Katarína Broska je nezávislá kozmetická poradkyňa spoločnosti Mary Kay.

Keď sa dotýkame človeka fyzicky, tak sa dotýkame jeho duše

Vanda Struháriková je pre mňa spriaznená duša, napriek tomu, že sa nestretávame často, vždy sa ponoríme do spoločných hĺbok a toto bytie ma napĺňa úžasnou spokojnosťou. Vanda má úžasný hlas, keď som ju prvýkrát počula rozprávať, proste ma pritiahla k sebe... Ďakujem za túto vzácnu ženu v mojom živote.

Tajomstvo Ouroborosa

Ella Root a jej fascinujúca vychádzka do Tichej a Kôprovej doliny. Nájsť seba je krásny dar ticha týchto dolin pre Ellu. Ponorme sa do príbehu a do ticha v nás.

Iniciácia šamanského bubna

Vznikáme. Rodíme sa. Dostávame svoje meno. A tak moje deti pomenovali aj náš nový bubon, ktorí sme si sami vyrobili na Zaježke, v spoločnosti krásnych Bytostí... A tak sme 11.9.2017 privítali v našej záhradke "Bohyňovský bubon Medovka".

Pár básničiek - Saška Lila Murínová

1.Baseň Vďačnosť vznikla ako reflexia na lásku ktorú som pocítila k mužovi. Síce bola sprevádzaná veľkou bolesťou, no zároveň vďačnosťou ktorú som pociťovala pri uvedomení si že si prechádzam lekciou sebalásky a mám možnosť vybrať si seba, slobodne bez toho aby som potrebovala viac lipnúť na vzťahoch v ktorých prežívam utrpenie. Po tejto skúške som ostala silná, slobodná a naučila som sa transformovať pocity bolesťi na lásku v tvorivom prítomnom okamihu. 2. Spiaznená duša Táto báseň vznikla po hlbokom precítení duše muža ktorého vníma moje srdce a ku ktorému sa skrze skúsenosti a prežitky, vnútornú prácu a ladením sa na svoje poslanie pomaličky približujem. 3. Odkaz od víly Táto báseň vznikla ešte predtým ako som vôbec vo vílu precitla a začala maľovať seba v jej podobizni. Bolo to v období hľadania sa a precítenia elementárnych bytosti ktoré sa ku mne prihovárali a viedli moje kroky na ceste poslaním v ktorom sa otváram v dnešný deň vzájomnej komunikácii

Výlet do Fatry a hĺbok svojej duše

Ella Root - Intenzívny a hlboký zážitok o smrti a znovuzrodení so zvieratami vo Fatre.