15.07.2018

Úcta silovým miestam

ilustratívny obrázok

Bez úcty nie je nič. Je tam zima, nič sa nerozvíja a nerastie. Je to základný kameň našej existencie, úcta k holému životu, že vôbec môžeme. Tu, v tomto tele, s touto rodinou, práve na tejto planéte Zemi. A teraz.

NOV 13.7.2018, vibrácia čísla 4, vyjdi s tým na verejnosť, ukáž ako to máš v sebe usporiadané, ako to žiješ?


Vydymovadielko prinieslo rýchly proces od inšpirácie po namiešanie, plný vyziev k úprimnosti a k okamžitému uvedomovaniu si, kde robíme v procese vzdania úcty chybu. Zapojilo sa viac Bytostí, ktoré niesli v sebe odpoveď na konkrétnu otázku: Čo mi bráni žiť úctu k tejto Zemi? Ďakujem všetkým ženám aj mužom, ktorí možno aj nechtiac prispeli k tomu, aby som našla svoje odpovede, a zo srdca ďakujem všetkým tým, ktorí mi priniesli svoje odpovede cielene. Odpovede, ktoré prichádzali boli zaujímavé – napríklad ulietavanie z tela (nedostatočné uzemnenie), prílišné bytie iba v hlave a nie v tele, neuctenie tela ako chrámu duše, posudzovanie, prílišné pomáhanie, či odkráčanie cesty za niekoho druhého, pretože neverím, že to zvládne, neúcta, aj nesebaúcta a nesebeláska, či nebytie v prítomnosti.
Proces pred miešaním priniesol odpovede...Pozvanie niekoho iného do priestoru, ktorý som si uctila vedomou pozornosťou a prípravou, preukázanie úcty k vlastnému telu cez cvičenie akoby som pozývala niekoho iného do chrámu svojej duše. Spoločné poďakovanie, spoločné uzemnenie, spoločné nájdenie miest, kde naša téma ešte viazla, kde v tele bol odpor, neprijatie, neochota rozpustenie týchto blokov cez pomenovanie a zvedomenie, bez prílišného pomáhania a kráčania cesty za niekoho iného v rešpekte a dôvere, že to zvládne... Toľko k procesu liečenia a miešaniu... A aké to bolo? No proste čarovné :)

Vydymovadlo - zloženie
Zmes 13 bylín ako nechtík, materina dúška, alchemilka, koreň angeliky, yzop, túžobník, imelo, šalvia... Krásna voňavá kombinácia doplnená tromi živicami a niekoľkými olejčekmi ako Elemi, Borovica, a zmesový olejček Clarity. Ale aj Borievka, Yzop a Citrón. Voňavá, zemito-vzdušná nádhera je toto vydymovadielko.
Nech je cesta tohto vydymovadla plná presvetľovania našich duší a krásnych miest našej Zeme...S úctou a vďakou Vám všetkým, ktorí ma podporujete.

Cena 7 eur za 7g vrecúško, čo je presne 35 ml pohárik :)