03.12.2017

Pohlad(enie) Lásky - VYPREDANÉ

ilustratívny obrázok

SPLN v Blížencoch priniesol vnútornú komunikáciu nášho vnútorného muža a ženy v tom ako sa pozeráme na tento svet? čo mi bráni v Láskavom pohľade a pohladení seba, blízkych, sveta. Toto vydymovadlo je skutočným predvianočným darom, darom vyšších síl pre našu dušu. Ďakujem za seba a za tento svet.

SPLN: 3.12.2017, vibrácia čísla 7 - To znamená Premysli to! Precíť ako to žiješ a ako naozaj chceš žiť svoj pohľad na svet? Akým pohľadom hladíš seba a tento svet? V dátume sú však aj dve trojky. Je to dvakrát urob niečo nové v tom premýšľaní, bytí, žití...

Pomarančový kvet, orchidea, ruža, slnečnica a nechtík a k tomu benzoin mandľový prinášajú dobrú náladu, skutočné potešenie srdca, hrejivé teplo, ktoré sa rozprúdi v tele a vyčarí úsmev na tvári. Styrax nám pomáha vidieť svoje vízie, sny. Ylang Ylang a Geránium nadnášajú a celé toto krásno je ponorené v náručí vône Cédra, ktorý poskytuje bezpečie. Za tým všetkým je cítiť hlboké emócie, ktoré prichádzajú, keď hľadáme silu ako kráčať životom v láske a nasledovať volanie svojej duše.

Asi iba dodám, že za každou vetou je skutočný prežitok žien v liečivom procese, je to prežitá skúsenosť, vmiešaná do vydymovadla. Nech sa stane!

Cena je 6 Eur za 35 ml pohárik