11.11.2018

Odovzdanie (sa)

ilustratívny obrázok

Odovzdanie (sa) je témou, ktorá teraz intenzívne rezonovala medzi množstvom žien, ktoré som stretávala a s ktorými sme sa paralelne posúvali, zdieľali, postrkovali, plakali aj smiali. ĎAKUJEM všetkým ženám za intenzívne dva mesiace vnútornej práce na sebe.

NOV 7.11.2018 vibrácia čísla 2 - vzťahy

Miešanie vydymovadla bol hlboký ponor do seba, proces, na ktorom sa vedome zúčastnilo 6 žien. Panovalo medzi nami bezpečie, otvorenosť a hĺbka, pričom sme sa mnohé stretli prvý raz. Úvodné zdieľanie naznačilo, kde sme, čo nám bráni odovzdať sa. Samotný rituálny proces bol skutočne o odovzdaní. Zvyčajne trošku tuším, čo budeme asi robiť na miešaní.Teraz mi nič neprichádzalo a jediné, čo mi chodilo bolo: "Odovzdaj to... odovzdaj to" Akoby Vám niekto stále šepkal do ucha. Tak som si teda tesne pred miešaním zdriemla s tým, že som si povedala, že prijmem, čo bude. A celý proces rituálu sa mi v krátkom spánku sníval...Až som sa vo sne bála, aby som to nedajbože nezabudla :)))

Veľkú úlohu hrala Prítomnosť a Odovzdanie, ktoré ako povedala moja učiteľka, avalonská kňažka Katinka Soetens  Prítomnosť a odovzdanie sú spojené ako symbol jing-jang. A naozaj to tak bolo... Proces bol oslobodzujúci a následné dni po ňom tak krásne. Ďakujem ženám, ktoré priniesli do vydymovadla kus seba, vďaka svojej úprimnosti, citlivosti a hlbokej Láske.

Toto všetko je podporené 7 kvietkami a bylinkami - ruža, nechtík, materina dúška, túžobník, tulipán, alchemilka a levanduľa. Doplňajú ich živice - kopál, myrha, kadidlo a dammar (prejasňujúci, proti depresii, prináša svetlo do hĺbky duše). Esenciálne oleje sú výhradne Young Living a je to Levanduľa, Ylang-ylang, Elemi, Muškátová šalvia, Joy- Radosť. A aké vydymovadielko je? Hmmm, mňam :)

Cena 5 eur za 7g, čo je 35ml