29.08.2017

Sila Slnka a Luny- VYPREDANÉ

21.augusta bol nov Luny aj zatmenie Slnka. V podvečer sme mojimi chlapcami namiešali lahôdku, opradenú spevom o Bohyniach a kráse Zeme. Ak je možné primiešať detskú radosť do vydymovadla, určite sa nám to podarilo. Vonia nádherne.

Nov a zatmenie Slnka - 21.8.2017 - vibrácia čísla 3 - Urob niečo nové! Krásny dátum na naštartovanie svojej kreativity. Možno nie je dôležité ovládať ručné práce a navliekanie koráliek, ale vytvoriť si niečo nové v živote, to už je veľká výzva...

Kopál na povzbudenie kreativity, ale aj nádherná borovicová živica a drvený medový opál, zmes letných kvetov rôznych farieb a vôní, nechýba ruža, ani nechtík, či zvončeky. Hovorí sa, že menej je viac a hoci som sa toho chcela držať, synovia dokázali rôzne kombinácie zladiť tak, že výsledok je voňavý a krásny. Verím, že aj Vám prinesie domov odvahu spraviť niečo nové, možno sa iba prejaviť takí akí naozaj ste. Byť autentická a stáť si za sebou, nech sa deje čokoľvek, neuhnúť, necúvnuť boli témy toho, čo sa v transformačnom kotlíku varilo pre mňa od predošlého splnu. A nov bol oslavou púšťania veľmi starých zranení a čistota a pokoj akú mi priniesol je na nezaplatenie. S poznaním, že všetko je NAZOAJ vždy tak ako má byť, aj keď nie vždy vedome rozumieme. Ďakujem za tento nov a zatmenie!

Cena: 6 Eur za 35 ml pohárik