11.11.2017

Bohyňa Morena - púšťanie - VYPREDANÉ

ilustratívny obrázok

Morena - mocná Bohyňa smrti, púšťania a transformácie. Vzbudzujúca strach a predsudky. No predsa čistá a nesmierne láskava vo svojej nekonečnej múdrosti.

SPLN 4.11.2017 - vibrácia čísla 7. Opäť nám Luna pripomenula, aby sme precítili a premysleli otázku, ako to púšťanie a transformáciu žijeme naozaj?

Morena k nám na miešaní pristúpila v podobe o akej sme ani nesnívali, s mäkkosťou a dostalo sa nám na miešaní veľkého daru, daru jej sily púšťania v Slobode a Láske. Keď prijímame realitu, máme možnosť slobodne vidieť a vedieť. "Neviem" sa v okamihu jej pristúpenia zmenilo na "Viem", nesmiernu silu ženského lona - vedieť. A sloboda nebola (ako to mnohí bežne máme) cieľom, ale prostriedkom púšťania. Toto vydymovadlo je tmavé, aj vďaka styraxu a tmavým, bordovým tulipánom, ktoré prinášajú mier. Vôňa Transformácie, Thieves(Zlodejíčkovia), pár kvapiek Rozmarínu a Cypriša zmiešaná s levanduľou vytvorila nekonečne krásnu vôňu. Keď si ho doma zapaľujem, takto mi vonia Múdrosť nesmierne Láskavej Starej ženy. Skláňam sa a ďakujem za požehnanie, ktorého sa nám dostalo do miešaní tohto vydymovadla.

35 ml pohárik je za 6 Eur

Pri použití rašelinového uhlíka, pohárik vydrží na 10 a viac použití.