Úcta silovým miestam

Bez úcty nie je nič. Je tam zima, nič sa nerozvíja a nerastie. Je to základný kameň našej existencie, úcta k holému životu, že vôbec môžeme. Tu, v tomto tele, s touto rodinou, práve na tejto planéte Zemi. A teraz.

Sebeláska

Sebeláska ako stav plynutia a bytia v priestore a v čase. Dáva nám odkaz, že to čo nevlastníme (svoje strachy, či tiene alebo škaredosť, či malosť), nemôžeme milovať.

Odvaha

Odvaha je stav, ktorý leží za tým, keď vzhliadneme a uznáme svoj najväčší, najvnútornejší, najboľavejší strach.

Sesterstvo

Na ženský kruh a precítenie jeho sily stačí, ak sa dve ženy vedome spoja, sadnú si a hľadia jedna druhej do očí. Tým momentom v sebe dokážu kumulovať energiu Lásky.

Vnútorné dieťa-VYPREDANÉ

Vydymovadielko prináša krásnu, jemnú a nežnú vôňu, ktorá hladká naše vnútro. Napriek tomu je veľmi silné a prináša hlboké prepojenie so svojím vnútrom.

Poďakovanie-posledný kus

Posledný nov v roku nám priniesol vibráciu čísla 4. A my sme ho privítali s vďakou za to, čo sme počas minulého roku zažili.

Pohlad(enie) Lásky - VYPREDANÉ

SPLN v Blížencoch priniesol vnútornú komunikáciu nášho vnútorného muža a ženy v tom ako sa pozeráme na tento svet? čo mi bráni v Láskavom pohľade a pohladení seba, blízkych, sveta. Toto vydymovadlo je skutočným predvianočným darom, darom vyšších síl pre našu dušu. Ďakujem za seba a za tento svet.

Bohyňa Morena - púšťanie - VYPREDANÉ

Morena - mocná Bohyňa smrti, púšťania a transformácie. Vzbudzujúca strach a predsudky. No predsa čistá a nesmierne láskava vo svojej nekonečnej múdrosti.

Oslava Bohyne Matky - VYPREDANÉ

Voňavá, veľká a bezpečná náruč Bohyne Matky víta každé svoje dieťa, bez ohľadu na to, či je poslušné alebo nie. Má vždy pochopenie a útočisko. Odpúšťa. Lieči. Miluje.

Sila Slnka a Luny- VYPREDANÉ

21.augusta bol nov Luny aj zatmenie Slnka. V podvečer sme mojimi chlapcami namiešali lahôdku, opradenú spevom o Bohyniach a kráse Zeme. Ak je možné primiešať detskú radosť do vydymovadla, určite sa nám to podarilo. Vonia nádherne.