Odovzdanie (sa)

Odovzdanie (sa) je témou, ktorá teraz intenzívne rezonovala medzi množstvom žien, ktoré som stretávala a s ktorými sme sa paralelne posúvali, zdieľali, postrkovali, plakali aj smiali. ĎAKUJEM všetkým ženám za intenzívne dva mesiace vnútornej práce na sebe.

Sila Prírody

Toto vydymovadlo som miešala s mojimi synmi - Jakubkom, Matejkom a Šimonkom. Názov vymysleli sami. Pre mňa je poďakovaním Matke Prírode za krásy, ktorými nás obdarúva - slnko, voda, oheň, zem, či malé bytosti, na ktoré nielen deti veria :)))

Úcta silovým miestam

Bez úcty nie je nič. Je tam zima, nič sa nerozvíja a nerastie. Je to základný kameň našej existencie, úcta k holému životu, že vôbec môžeme. Tu, v tomto tele, s touto rodinou, práve na tejto planéte Zemi. A teraz.

Sebeláska

Sebeláska ako stav plynutia a bytia v priestore a v čase. Dáva nám odkaz, že to čo nevlastníme (svoje strachy, či tiene alebo škaredosť, či malosť), nemôžeme milovať.

Odvaha

Odvaha je stav, ktorý leží za tým, keď vzhliadneme a uznáme svoj najväčší, najvnútornejší, najboľavejší strach.

Sesterstvo

Na ženský kruh a precítenie jeho sily stačí, ak sa dve ženy vedome spoja, sadnú si a hľadia jedna druhej do očí. Tým momentom v sebe dokážu kumulovať energiu Lásky.

Vnútorné dieťa-VYPREDANÉ

Vydymovadielko prináša krásnu, jemnú a nežnú vôňu, ktorá hladká naše vnútro. Napriek tomu je veľmi silné a prináša hlboké prepojenie so svojím vnútrom.

Poďakovanie- VYPREDANÉ

Posledný nov v roku nám priniesol vibráciu čísla 4. A my sme ho privítali s vďakou za to, čo sme počas minulého roku zažili.

Pohlad(enie) Lásky - VYPREDANÉ

SPLN v Blížencoch priniesol vnútornú komunikáciu nášho vnútorného muža a ženy v tom ako sa pozeráme na tento svet? čo mi bráni v Láskavom pohľade a pohladení seba, blízkych, sveta. Toto vydymovadlo je skutočným predvianočným darom, darom vyšších síl pre našu dušu. Ďakujem za seba a za tento svet.

Bohyňa Morena - púšťanie - VYPREDANÉ

Morena - mocná Bohyňa smrti, púšťania a transformácie. Vzbudzujúca strach a predsudky. No predsa čistá a nesmierne láskava vo svojej nekonečnej múdrosti.