23.04.2017

Zrod vydymovadla

ilustratívny obrázok

Smiech.Plač. Všetko je dovolené. Všetko je vítané, keď sa ako dieťa pýta na svet nové vydymovadlo. Odhaľujeme zákutia duše vlastnej aj tých iných žien. V hlbke. Svoje. S porozumením. V Kráse prítomného okamžiku. V Láske Bohyne. Sme navždy spojené. Sme ženy. Sme matky. Sme sestry.

Vydymovadlo je zmes bylín, silíc a živíc, ktoré sa miešajú. Znie to jednoducho a vyzerá to tak, že si ktokoľvek si môže čokoľvek zmiešať a je to „ono“. Vyzerá to tak asi na prvý, možno aj druhý pohľad, no pravda je trošku iná. Keď tomu poviete áno, skrýva sa za aktom miešania ďaleko ďaleko viac. Súčasťou vydymovadla je liečivý proces pre ženy, ktoré ho budú miešať so zámerom priniesť vydymovadlu to, čo skrýva jeho názov.

Súčasťou je aj to, čo nám napovedá príslušný spln alebo nov, počas ktorého vydymovadlá miešame. Moja cesta k zrodu vydymovadiel bola sprevádzaná poznaním. Začínala som zmiešaním čohokoľvek a veľkou radosťou z tohto počinu. Keď som povedala „áno- toto sa mi páči a chcem to robiť, bol to akoby akt nejakej sebainiciácie, tam niekde sa zrodil záväzok nepodliezť určitú úroveň, ktorá sa ale dosť ťažko vysvetľuje. A po „áno“ vydymovadlám netušiac do čoho vlastne idem, prišlo rozpomenutie sa na to, kto som. A s tým rozpomenutím prišiel hlas, ktorý mi pošepkal „si tá, cez ktorú príde zrod vydymovadla“. A  potom som začala byť sprevádzaná pochopením a hlbokým poznaním. Každé vydymovadlo vzniká ako vibrácia dátumu a toho, čo Vám je odovzdané ako „náhody, znamenia, stretnutia,.....“. Vydymovadlo si vyberá ľudí, ktorí ho prídu miešať, aj hĺbku procesu. Proces je liečenie, konštelácia, čokoľvek pred samotným miešaním, aby sme boli, čo najlepším nosičom toho, čo má vydymovadlo byť. Je to zákon duality, v ktorej žijeme. Ak chcete byť ľahkosťou, musíte pustiť Vašu najväčšiu ťažobu. Keď chcete ochranu, potrebujete sa napojiť na zdroj svojej sily, keď chcete liečivé vydymovadlo, musíte sa postarať o najväčšie zranenia. Keď chcete Lásku, popasujete sa so svojou Nenávisťou. A tak na miešanie prídu často veľmi rozpoltené bytosti a často ani sami netušia, že to vydymovadlo už pracuje s nimi v energetickom priestore od okamžiku ako povedali „áno- chcem byť účastná tohto procesu“.
Je to rituál, určitá, čistá, jasná zámerom daná aktivita ohraničená časovým trvaním. Je v nej veľa porozumenia, úcty a pokory voči tomu, čo je ďaleko ďaleko väčšie ako my. Keby sme boli pozorní, vnímaví, možno by tak mohli vyzerať aj akékoľvek iné naše ľudské aktivity. Každá z nás pozná odpoveď na otázku ako to v sebe vlastne má a či cíti to poslanie, hlbokú potrebu byť súčasťou takéhoto procesu.

Ak áno, ste vítané!