16.10.2016

Vydymovadlá, kadidlá

ilustratívny obrázok

Vydymovadlá, vykurovacie zmesi alebo kadidlá vynikajúco vyčistia priestor a rozvoňajú Váš domov. Sú aj prostriedkom očisty tela, mysle a ducha. Zvyšujú vibrácie energie v priestore.

Vydymovadlá, vykurovacie zmesi alebo kadidlá je ten istý názov pre jednu vec. Ich pôvod siaha do pradávnych čias, no ako mnoho dobrých vecí upadli takmer do zabudnutia. Dnes už nájdeme len pár oficiálnych výrobcov, napr. Star Child, či Berk Esoterik. Základom kadidla sú sušené byliny, kvety, rôzne malé plody a živice (priskyřice). Nemenej dôležitou súčasťou je vhodne zvolená vôňa použitej silice. No a potom zázračné prídavné lepkavé zmesi, medom počnúc, či prášky ako napríklad Dračia krv. A nemali by chýbať ani liečivé a čisté kamene, ktoré môžu kadidlo vyživovať počas procesu schnutia.

Možno Vás už napadlo, že vykurovadlo vyrábame v súlade s fázami Mesiaca a podobne pristupujeme aj k zberu živíc zo stromov, či lupeňov kvetov. Zmes sa mieša počas fáz mesiaca a tým dostáva svoju vibráciu a kvalitu. Spln je obdobím plnosti, hojnosti a vďačnosti, nov je obdobím púšťania, očisty, premeny. Pri vyhotovení vydymovadla je nemenej dôležitý zámer, či jeho plánované použitie. Iné zloženie bude mať kadidlo Lásky a iné s názvom Liečenie, či Ochrana. Je nesmierne dôležité si to nacítiť, na čo kadidlo potrebujem? Akou fázou v živote teraz prechádzam? Čo potrebujem pustiť? Čo potrebujem vo svojom živote posilniť? Čo chcem vyčistiť? Koho potrebujem ochrániť? Ako prijímať viac Lásky a Hojnosti?

A týmto sa z vydymovadla môže stať pomôcka na liečenie našich myslí, duší a tiel. 

Vydymovadlo používame tak, že malé množstvo položíme na rozpálený priemyselný alebo prírodný uhlík. Uhlík máme v kadidelnici na to určenej alebo inej nehorľavej nádobe. Nepoužívame v miestnostiach s namontovaným hlásičom požiaru. A samozrejme, nie je to hračka pre deti, uhlík je naozaj veľmi veľmi horúci!

Ak sa chcete zúčastniť miešania vydymovadla, či máte o nejaké zaujem, ozvite sa mi. 0905337977, zuzka.malisova@gmail.com

Miešanie vydymovadla je proces očisty a následného miešania. proces, vrátane vydymovadla stojí 22 €.

Vydymovadlá stoja 4-6 € za balenie. Poštovné a balné je 2 €. Posielam na dobierku aj po zaplatení na účet, s dokladom. Srdečne ďakujem za Váš záujem.

Ak ste predajca a máte záujem o odber vydymovadiel, ozvite sa mi prosím!