Vydymovadlá sú na predaj, ceny sú uvedené pri jednotlivých názvoch. Poštovné je 2,5  Eura pri poslaní platby predom na účet a hmotnosti balíčka do 500g, čo je 6 kusov vydymovadla. Poštovné do 1 kg je 3,2 Eura, dobierka je 4 Eurá. Pri objednávke nad 6 kusov darček v hodnote 6 Eur zdarma (Je možné si vybrať ako darček aj vydymovadlo)

Ak si chcete objednať viac tovaru s podobnou ponukou navštívte e-shop NATUR NET , kde nájdete aj tieto vydymovadlá. Súčasťou každého vydymovadla je živica Kadidlovníka a Myrhy, na vyrovnanie polarít mužskej a ženskej energie.

Ak chcete proces zrodu vydymovadla zažiť na vlastnej koži, ste vítané. Cena je 22 Eur bez vydymovadla. Vydymovadlo pracuje celý spln a dostupné je po jeho skončení. Máte 33% zľavu na jeho nákup. Prihlasovanie NUTNÉ telefonicky 0905 33 79 77, mailom na zuzka.malisova@gmail.com  alebo cez tento formulár . Najbližšie stretnutie bude 5.10.2017 o 17h na Nám.sv.Františka 12.


Spočinutie Ducha v náručí Bohyne

Vydymovadlo prináša otváranie sa novému, stanovenie si hraníc a energetický rozmer hlbokého oddychu. Dostalo do vienka odovzdávanie (sa) vyšším silám.

Liečenie Múdrosťou

Vydymovadlo prináša prvky transformácie, premeny seba cez pochopenie, uvedomenie, poznanie a Bytie v súlade so sebou.

Extatická Láska

Vydymovadlo prináša Lásku a Vďačnosť a prebúdza v nás Zmyselnosť. Nesie v sebe aj stopu bolesti z rozchodov a otázku, ako chcem žiť svoju Lásku v tomto živote?

Vydymovadlá, kadidlá

Vydymovadlá, vykurovacie zmesi alebo kadidlá vynikajúco vyčistia priestor a rozvoňajú Váš domov. Sú aj prostriedkom očisty tela, mysle a ducha. Zvyšujú vibrácie energie v priestore.