Vydymovadlá sú ručne a rituálne miešané prostriedky na očistu tela, mysle, ducha ako aj priestoru, ktorý si okolo seba vytvárame. Vydymovadlo dávame na horiaci uhlík (priemyselný, rašelinový, kokosový) a vykonáme s ním rituál očisty priestoru a seba, či svojich blízkych. Rituál je charakterizovaný zámerom a trvaním v čase.

Vydymovadlá sú na predaj, cena je 6 Eur za kus, 35 ml (hmotnosť je rôzna)

PLATBA PREDOM NA ÚČET:

Balíček do 500g - 6 vydymovadiel - poštovné 2, 5 Eura + darček

Balíček do 1 kg - 7-11 vydymovadiel - poštovné 3,2 Eura + vydymovadlo podľa vlastného výberu ako darček k Vašej zásielke.

Dobierka je 4 Eurá.

Prosím pošlite mi mailom Vašu objednávku, adresu na zaslatie a/alebo Vaše fakturačné údaje.

Súčasťou každého vydymovadla je živica Kadidlovníka a Myrhy, na vyrovnanie polarít mužskej a ženskej energie. Kopál je na povzbudenie kreativity. Sú však aj mnohé iné.


M I E Š A N I E  V Y D Y M O V A D L A

Ak chcete proces zrodu vydymovadla zažiť na vlastnej koži, ste vítané. Cena je 22 Eur bez vydymovadla, na ktoré máte 33% zľavu. Súčasťou miešania je spoločný liečivý proces, po ktorom nasleduje samotné miešanie. Najbližšie sa stretávame v sobotu 4.11. 2017 o 16:30 h v Dúbravke, časť Biela Studienka v Bratislave. Najbližšie vydymovadlo je zasvätené Bohyni Morene, Bohyni, ktorá z nás vyťahuje našu vnútornú pravdu a vo svojom transformačnom kotlíku mieša všetko, čo my premieľame v sebe. Je to čas vzdania úcty, intenzívny čas prehodnocovania toho, čo sme zasiali a zožali a púšťanie toho, čo nám neslúži.

Prihlasovanie NUTNÉ telefonicky 0905 33 79 77, mailom na zuzka.malisova@gmail.com  alebo cez tento formulár .