Vydymovadlá sú ručne a rituálne miešané prostriedky na očistu tela, mysle, ducha ako aj priestoru, ktorý si okolo seba vytvárame. Vydymovadlo dávame na horiaci uhlík (priemyselný, rašelinový, kokosový) a vykonáme s ním rituál očisty priestoru a seba, či svojich blízkych. Rituál je charakterizovaný zámerom a trvaním v čase.

PLATBA PREDOM NA ÚČET:

Balíček do 500g - 6 vydymovadiel - poštovné 2, 5 Eura + darček

Balíček do 1 kg - 7-11 vydymovadiel - poštovné 3,2 Eura + vydymovadlo podľa vlastného výberu ako darček k Vašej zásielke.

Dobierka je 4 Eurá.

Prosím pošlite mi mailom Vašu objednávku, adresu na zaslatie a/alebo Vaše fakturačné údaje.

M I E Š A N I E  V Y D Y M O V A D L A

MIEŠANIE VYDYMOVADLA 28.6.2018 od 17h-20h, Biela studienka

Sebeláska - neznámy autor

Milujem sa taká aká som
Nie je nič, čo musím meniť
Milujem sa taká aká som,
Nie je nič, čo musím zlepšiť
Som nádherná a schopná
Byť tým najlepším, čo viem
A taká aká som sa milujem

Stretneme sa opäť na chatičke, cena je 22 eur a vydymovadlo s 50% zľavou. Tie, ktore ste boli naposledy, mate u mna vydymovadielko :))))
Prosím oblečte sa krásne žensky a prineste si so sebou 1 kus ovocia nadrobno nakrájaný alebo umyté malé plody - čučoriedka, malina, jahody, oriešky, sušené ovocie. So sebou zatvárateľnú fľašu s vodou a šatku na oči a šatku na telo/tričko, ktoré sa može zamazať. Ponor do seba sa udeje na úrovni našich zmyslov a viac nebudem prezrádzať :)))))
Kto má karty, môže priniesť... kto to tak cíti a chce, môže priniesť do vydymovadla živicu, rôzne silice, či sušené kvietky...Je to Vaša obetinka, dar vydymovadlu. ĎAKUJEM VÁM!

Navigácia chatička je v Dúbravke, časť Biela Studienka v Bratislave. GPS - N 48º10´30ʺ a 17º1´47ʺ. Je potreba ísť autom  900 m od začiatku Plachého ulice, kde je naľavo vjazd do lesa. Po lesnej ceste sa ide pešo alebo autom ďalších 900 m, za transformátorom (biela búdka) je záhradka so žltou bráničkou. To je naša záhradka, kde je môj osobný Chrám Bohyne. Teším sa na Vás!

Prihlasovanie NUTNÉ telefonicky 0905 33 79 77, mailom na zuzka.malisova@gmail.com  alebo cez tento formulár .

Rada Vás privítam na ceste za Vašou radosťou, silou a ženskosťou!

http://www.knezkabohyne.cz/vydymovadla-vonave-dary-matky-zeme/
http://www.knezkabohyne.cz/miesanie-vydymovadla-so-zamerom/