O mne

ilustratívny obrázok

Som Zuzana Mališová obyčajne neobyčajná žena a matka štyroch nádherných detí. Venujem sa práci s ľuďmi, ženami, mužmi aj deťmi prostredníctvom osobných konzultácií, ženských kruhov a seminárov. Budem rada, ak vďaka stretnutiam so mnou dokážete hladšie, krajšie a tvorivejšie kráčať svojím životom smerom, kde Vás ťahá Vaše srdce.

Rada sa smejem, cítim, milujem Liptov, tanec, lukostreľbu a dobré knihy. Rada píšem články , tie o esenciálnych olejoch nájdete TU. Ponúkam Vám aj zaujímavé rozhovory so ženami a mužmi.

Keďže som od roku 2004 sama prešla intenzívnym procesom sebarozvoja a viacerými metódami práce so stresom, na ich základe som si vytvorila vlastný spôsob osobnej konzultácie, ktorou sprevádzam klientov, aj rodiny s deťmi. Jedinou podmienkou práce s ľuďmi je, že proces chápu ako sprevádzanie. To znamená, že sú si vedomí vlastnej zodpovednosti ako za problém, tak za jeho riešenie. Osobné konzultácie sú unikátnym spojením PRÁCE od Katie Byron, Konceptu 3 v 1 a semináru Tatiany Fábryovej Uviaznutá duša. Pokiaľ je to možné a vítané u klienta od januára 2017 pracujem aj s esenciálnymi olejmi Young Living, ktoré odporúčam ako prostriedok na upevnenie nových volieb a želaného pocitu.

Na základe mojej cesty kňažky prichádza aj inšpirácia pre písanie textov, článkov ale aj námety na prácu so ženami v kolektíve, napríklad  pri zrode vydymovadiel . V auguste 2015 som vydala knihu Deti nás učia a liečia. Je to zbierka minipríbehov, ktoré som zažívala so svojimi deťmi. Mám ich štyri. Knižku považujem za netradičnú preto, lebo sa zaoberá aj otázkami ako je telepatia, intuícia, zrkadlenie, rezonancia... Pokračovanie vydané v roku 2017 sa volá O matkách a deťoch .

Keď som u môjho ocka na Liptove venujem sa spracovaniu "zázrakov" domácej drogérie pre vlastnú spotrebu. V Bratislave sa venujem sprevádzaniu procesom zrodu vydymovadiel (kadidlá)- tie sú na predaj. Sú to poctivé produkty zo surovín zväčša v bio-kvalite. Táto práca ma upokojuje, rozvíja a mám z nej radosť. Z toho istého dôvodu používam a odporúčam na používanie esenciálne oleje Young Living Ste vítaní, ak sa cítite byť vítaní!