O mne

ilustratívny obrázok

Som Zuzana Mališová obyčajne neobyčajná žena a matka štyroch nádherných detí. Venujem sa práci s ľuďmi, ženami, mužmi aj deťmi prostredníctvom osobných konzultácií, ženských kruhov a seminárov. Budem rada, ak vďaka stretnutiam so mnou dokážete hladšie, krajšie a tvorivejšie kráčať svojím životom smerom, kde Vás ťahá Vaše srdce.

Vytvorila som INFODOM - informačný servis pre rodičov inak obdarovaných detí, nájdete ho na www.ozinfodom.info. Web preberá Platforma rodičov.

Rada sa smejem, cítim, milujem Liptov, tanec, lukostreľbu a dobré knihy. Rada píšem články

Keďže som od roku 2004 sama prešla intenzívnym procesom sebarozvoja a viacerými metódami práce so stresom, na ich základe som si vytvorila vlastné individuálne kurzy. Sprevádzam nimi ľudí, ktorí ma  o to požiadajú. Jedná sa o cestu sebapoznania a cestu čakrálnym svetom. Jedinou podmienkou práce s ľuďmi je, že proces chápu ako sprevádzanie. To znamená, že sú si vedomí vlastnej zodpovednosti ako za problém, tak za jeho riešenie. Moje kurzy a konzultácie sú unikátnym spojením PRÁCE od Katie Byron, Konceptu 3 v 1 a semináru Tatiany Fábryovej Uviaznutá duša. Pokiaľ je to možné a vítané u klienta od januára 2017 pracujem aj s esenciálnymi olejmi Young Living, ktoré odporúčam ako prostriedok na upevnenie nových volieb a želaného pocitu.

Na základe mojej cesty kňažky prichádza aj inšpirácia pre písanie textov, článkov ale aj námety na prácu so ženami v kolektíve, napríklad  pri zrode vydymovadiel . Pripravujem potešenie pre ženy vo forme článkov o jednotlivých Bohyniach slovanského KOLA ROKA, no pripravujem sa aj na spustenie ženských kruhov .

V auguste 2015 som vydala knihu Deti nás učia a liečia. Je to zbierka minipríbehov, ktoré som zažívala najmä so svojimi deťmi. Mám ich štyri.
Knižku považujem za netradičnú preto, lebo sa zaoberá aj otázkami ako je telepatia, intuícia, zrkadlenie, rezonancia...

Keď som u môjho ocka na Liptove venujem sa spracovaniu "zázrakov" domácej drogérie pre vlastnú spotrebu. V Bratislave sa venujem sprevádzaniu procesom zrodu vydymovadiel (kadidlá)- tie sú na predaj. Sú to poctivé produkty zo surovín zväčša v bio-kvalite.Táto práca ma upokojuje, rozvíja a mám z nej radosť. Z toho istého dôvodu používam a odporúčam na používanie esenciálne oleje Young Living Ste vítaní, ak sa cítite byť vítaní!