Tu zverejňujem pozvania na rodinné konštelácie aj miesto, kde sa budú konať. Rodinné konštelácie som navštevovala ako tréningy Dr. Arnolda Polívku a jeho manželky Evy pred 15 rokmi. Postupne som z fragmentami RK pracovala vo forme indivuálnych sedení od roku 2013. Požiadavky klientov a skutočná potreba ma priviedli k tomu ich robiť. Je ťažké o nich niečo písať, je to skupinová terapia, ktorú treba zažiť. Jedná sa o hlboký pohyb na úrovni duše a skúmanie pravdy vlastnej duše.

Biela Studienka, rodinné konštelácie s témou alkoholu a iných závislostí v rodine, cena 50 eur rozostavenie a 22 Eur účasť - 9.6.2018 10-17h

Priatelia, v mojom blízkom okolí, špeciálne medzi mojimi klientami narážame na problematiku závislostí našich blízkych. Uvedomujem si, že mnohým to bráni skutočne stáť na svojom mieste, vo svojej sile, pretože niekde v rodovej línii máme tento problém. Preto sme spolu s Jankou Artimovou pripravili spoločné rodinné konštelácie. Budem rada, ak sa spolu s nami pridáte preskúmať tento problém s Láskou, Úctou a Pokorou.
Je potreba trošku vedieť o rodine, čo sa dialo v generácii rodičov a starých rodičov, cez vojnu, či boli nejaké postihnuté deti, potratené a neuznané deti, straty majetku, nehody a rodinné tragédie.

Miesto je v Dúbravke, časť Biela Studienka v Bratislave. GPS - N 48º10´30ʺ a 17º1´47ʺ. Je potreba ísť autom  900 m od začiatku Plachého ulice, kde je naľavo vjazd do lesa. Po lesnej ceste sa ide pešo alebo autom ďalších 900 m, za transformátorom (biela búdka) je záhradka so žltou bráničkou. Parkovanie je pri chatičke, cca 5 parkovacích miest, no dá sa aj trošku ďalej.So sebou prázdnu fľašku na vodu, bude nás viac, vodička je zo studne. Prosím prineste si aj niečo na vyhryzkávanie - oriešky, ovocie na spoločný stolík Hojnosti, či čajíky, ktoré máte radi. záhradka je plná pľúcnika, jahodových lístkov na čerstvý čajík  a pre istotu si vezmite so sebou hrubšie ponožky, deky a podsedáky sú na mieste. Rovnako aj obed so sebou, dohodneme sa na mieste ako si spravíme prestávku, podľa stavu energie nás všetkých.
Prihlasovanie telefonicky 0905 337977, mailom na zuzka.malisova@gmail.com alebo cez tento formulár.