Osobné konzultácie – odblokovanie stresu
Ponúkam sprevádzanie klienta od pochopenia problému, mentálnych presvedčení a emocionálnych blokov, nájdenie vzorca správania sa vo vzťahoch, v rodine, či práci, cez pochopenie, odbúranie a schopnosť postaviť sa problému/príležitosti tvárou v tvár s jasným vedomím a ochotou primerane reagovať a konať. Robím tak prostredníctvom svalového kineziologického testu podľa metódy 3v1, konceptu Uviaznutá duša, fragmentu rodinných konštelácií. Je to veľmi hlboká práca, ktorá nás ponára do pravdy našej duše.
Rada naučím aj nápravné cvičenia/korekcie, či ponúknem na obdobie upevnenia želanej zmeny vhodný a klientom vybratý esenciálny olej.
Trvanie 1,5h/cena 55,- Eur


Práca s cudzími energiami
Niekedy preberáme emócie, presvedčenia a spôsoby správania sa iných ľudí v intenzite, ktorá nám spôsobuje problémy, strácame sa a nevieme, kto sme. Prichádzajú emócie ako neodôvodniteľný hnev, strach, úzkosť. Nie vždy sú bytosti, s ktorými sme spojení živé, čo v mnohých vzbudzuje paniku. Vďaka originálnej a ľahko uchopiteľnej technike sa môžeme oslobodiť od cudzích energií a naučíme sa byť vnímavejší k tomu ako si ich uvedomiť vo svojom energetickom poli a prepustiť ich.
Trvanie 1,5h/cena 55 Eur


Čakrálne liečenie
Táto technika je liečením čakier cez identifikáciu presvedčeni, emócie alebo osoby, ktorá nám blokuje konkrétmu čakru. Uvedomenie a náprava cez polodrahokamové kryštály spojené s arteterapiou pomôže priniesť obnovenie správnej funkcie čakry. Jednotlivé čakry majú svoje farby a vykreslenie zážitku je veľmi prínosné. Na jednom stretnutí sa venujeme zvyčajne jednej čakre.
Trvanie 1,5h/cena 55 Eur


The Work – Práca od Katie Byron. Pomocou štyroch jednoduchých otázok prevediem klienta procesom uvedomenia si mentálneho presvedčenia, ktoré sa procesom otázok a odpovedí spája s telom, naším správaním a reakciami až po rozpoznanie zrkadlenia a návratu späť k zdroju. Je to jednoduchá technika, vhodná pre ľudí, ktorí sú hodne v mentálnom svete a menej sa prepájajú s telom.
Trvanie 1h/cena 44 Eur aj s materiálom


Starotibetská technika Chöd – Machig Labdrön. Jedná sa o techniku kŕmenia démona, nech už je naším demónom závislosť na práci, úzkosť, panika, hnev, strach, či prapodstata- ego. Je to 5 krokový proces, veľmi jemný a pritom dôkladný a dôsledný v hĺbke a možnosti pochopenia seba samého. A keď rozumieme sebe, rozumieme aj iným. A čím viac dáme, tým viac sa nám vráti. A tak s démonmi nebojujeme, ale ich kŕmime, čím nasycujeme potrebu našej duše.
Trvanie 1h/cena 44 Eur aj s materiálom


Rozchodový rituál
Cez spojenie s milovanou osobou sa mnohému naučíme, no nie vždy je to náš autentický prejav. Často sľúbime sami sebe, či partnerovi/partnerke veci, ktoré nám po rozchode bránia ukončiť a prepustiť to, čo nám už neslúži. Cez štyri živly – zem, voda, oheň a vietor sa hlbokým procesom v bezpečnom prostredí odpútame od vlastných sľubov, ilúzií a emócií, ktoré nám bránia žiť plnohodnotný život, či začať nový vzťah z plnosti svojej duše, bez obáv, že sa nám zopakuje to, čo nás bolelo. Je možné a niekedy dokonca vhodné, prísť na rozchodový rituál individuálne, nie ako pár. Je to hlboká, veľmi osobná a intímna práca na svojich najvnútornejších poryvoch duše.
Trvanie 2-3h, cena 99 Eur jedna osoba, 180 Eur 2 osoby (cena má význam v zmysle číselnej vibrácie a podpory Univerza pre klienta, je to vibrácia čísla 9, čo znamená ukončenie, naplnenie cyklu, vzťahu)

Na osobnú konzultáciu je potrebné sa predom telefonicky objednať na 0905 33 79 77 alebo mailom zuzka.malisova@gmail.com alebo použite tento formulár

Pracujem aj s deťmi, cena je o 20 % nižšia. Konzultácia rodič a dieťa, cena dohodou, podľa času a kombinácie metód. Teším sa na stretnutie s Vami!

Prijatie - príbeh jednej konzultácie

Prijatím mnohí ľudia vnímajú súhlas, zhodu, áno. Podstatne menej ľudí vníma prijatie ako akceptáciu stavu, toho ako to práve teraz „je“. Stavu svojho vnútorného súhlasu alebo aj nesúhlasu s niečím. Svoje vnútorné „áno“ alebo „nie“. Kdesi vo vývoji našej duše je medzník, kedy sme priamo postavení pred skúšku toho, či svoj vlastný autentický súhlas, zhodu vnímame alebo nevnímame. Prípadne ešte mnohé odtiene. Vnímame, ale v žiadnom prípade nepovieme. Pomyslíme si, ale nepovieme nahlas. Cítime, ale neprejavíme navonok to, čo v nás neomylne vibruje.

Proces odblokovania stresu

Základom akejkoľvek cesty je vedieť kde som a kam sa chcem dostať. A podľa rôznych okolností ako sú spolucestujúci, účel cesty, čas, počasie a pod. si vyberám ako sa tam dostanem.Nuž a o tom je vlastne aj rozpúšťanie, či odblokovanie stresu.