Osobná konzultácia je stretnutie kde pracujeme formou osobného rozhovoru, konštelácie a za pomoci vôní. Stretnutie s dospelým trvá asi 1,5h (55 Eur), dieťa 1h (27 Eur) a rodič s dieťaťom do 2,5h ( zvyčajne 66 Eur). Na osobnú konzultáciu je potrebné sa predom telefonicky objednať na 0905 33 79 77 alebo mailom zuzka.malisova@gmail.com alebo použite tento formulár

Teším sa na stretnutie s Vami!

Prijatie - príbeh jednej konzultácie

Prijatím mnohí ľudia vnímajú súhlas, zhodu, áno. Podstatne menej ľudí vníma prijatie ako akceptáciu stavu, toho ako to práve teraz „je“. Stavu svojho vnútorného súhlasu alebo aj nesúhlasu s niečím. Svoje vnútorné „áno“ alebo „nie“. Kdesi vo vývoji našej duše je medzník, kedy sme priamo postavení pred skúšku toho, či svoj vlastný autentický súhlas, zhodu vnímame alebo nevnímame. Prípadne ešte mnohé odtiene. Vnímame, ale v žiadnom prípade nepovieme. Pomyslíme si, ale nepovieme nahlas. Cítime, ale neprejavíme navonok to, čo v nás neomylne vibruje.

Proces odblokovania stresu

Základom akejkoľvek cesty je vedieť kde som a kam sa chcem dostať. A podľa rôznych okolností ako sú spolucestujúci, účel cesty, čas, počasie a pod. si vyberám ako sa tam dostanem.Nuž a o tom je vlastne aj rozpúšťanie, či odblokovanie stresu.