Čo ponúkam?


Osobné konzultácie – odblokovanie stresu
Ponúkam sprevádzanie klienta od pochopenia problému, mentálnych presvedčení a emocionálnych blokov, nájdenie vzorca správania sa vo vzťahoch, v rodine, či práci, cez pochopenie, odbúranie a schopnosť postaviť sa problému/príležitosti tvárou v tvár s jasným vedomím a ochotou primerane reagovať a konať. Robím tak prostredníctvom svalového kineziologického testu podľa metódy 3v1, konceptu Uviaznutá duša, fragmentu rodinných konštelácií. Je to veľmi hlboká práca, ktorá nás ponára do pravdy našej duše.
Rada naučím aj nápravné cvičenia/korekcie, či ponúknem na obdobie upevnenia želanej zmeny vhodný a klientom vybratý esenciálny olej.
Ponúkam aj techniky, ktoré sú ľahko prenosné/naučiteľné a klient si ich môže osvojiť na konzultácií a ďalej pracovať na svojom rozvoji sám doma. Jedná sa o koncept The Work od Katie Byron a Starotibetskú techniku Chöd.
Trvanie 1,5h/cena 55,- Eur


The Work – Práca od Katie Byron. Pomocou štyroch jednoduchých otázok prevediem klienta procesom uvedomenia si mentálneho presvedčenia, ktoré sa procesom otázok a odpovedí spája s telom, naším správaním a reakciami až po rozpoznanie zrkadlenia a návratu späť k zdroju. Je to jednoduchá technika, vhodná pre ľudí, ktorí sú hodne v mentálnom svete a menej sa prepájajú s telom.
Trvanie 1h/cena 44 Eur aj s materiálom

Starotibetská technika Chöd – Machig Labdrön. Jedná sa o techniku kŕmenia démona, nech už je naším demónom závislosť na práci, úzkosť, panika, hnev, strach, či prapodstata- ego. Je to 5 krokový proces, veľmi jemný a pritom dôkladný a dôsledný v hĺbke a možnosti pochopenia seba samého. A keď rozumieme sebe, rozumieme aj iným. A čím viac dáme, tým viac sa nám vráti. A tak s démonmi nebojujeme, ale ich kŕmime, čím nasycujeme potrebu našej duše.
Trvanie 1h/cena 44 Eur aj s materiálom

Miešanie vydymovadiel – individuálna aj skupinová práca.
 Vydymovadlo je zmes sušených kvetov, bylín, živíc a esenciálnych olejov pripravované rituálnym spôsobom určených na očistu tela, mysle, ducha voňavým dymom. Miešanie je zvyčajne skupinová práca žien, ktorá je viazaná na konkrétny zámer vydymovadla napr. Odvaha. Témou je dané spoločné zdieľanie toho, kde v téme práve sme a čo nám bráni byť odvážna napr. aký strach. Spoločným liečivým procesom a uvedomením sa v téme posunieme, aby sme boli tými správnymi rukami pre namiešanie zámeru vydymovadla.
Je aj možnosť výroby vydymovadla na zakázku podľa zámeru, účelu. Napríklad jogíni – čakrálne vydymovadlá, kňažky - vydymovadlo na vzdanie úcty silovým miestam, tehotné mamičky – podpora počas pôrodu.
Cena 22/2h/osoba, minimálny počet osôb 3. Pri individuálnom miešaní a teda aj procese liečenia platí klientka/klient sumu 50 Eur.

Kontaktovať  a objednať sa na stretnutie môžete tu:  0905337977, zuzka.malisova@gmail.com, alebo cez tento formulár

LETNÉ PRÁZDNINY - konzultácie na základe telefonickej objednávky

9-22.7. Bratislava

23.7-10.8. Liptovský Mikuláš

13.-24.8. Bratislava

25.8.-1.9. Liptovský Mikuláš

Tu nájdete všetko, čomu sa aktívne venujem. Štúdiu metódy Tri v jednom sa venujem od roku 2004, robila som spočiatku dlho s rodinou a priateľmi. Rovnako som absolvovala tri výcviky rodinných konštelácií u Dr. Arnolda Polívku www.lebenskunst-polivka.at . Aktívne sa osobným konzultáciám venujem od roku 2013. V roku 2012 som začala používať aj metódu Katie Byron - Práca - www.the.work.com/cesky , najskôr pre seba, neskôr aj pre klientov. Od roku 2015 sa venujem práci kňažky a prechodovým rituálom žien. Od roku 2017 pracujem s esenciálnymi olejmi Young Living, ktoré používam ako súčasť konzultácie, ak s tým klient súhlasí. Ponúkam aj sprevádzanie starotibetskou technikou chöd (podľa knihy Tsultrim Allione - Pečuj o své démony).  

Nájdete ma aj na Facebooku meno je Zuzka Malisova

Moje Young Living ID je 11229355 , môžete si cezo mňa objednať oleje alebo sa registrovať na webe www.youngliving.com a uviesť ma ako registrátora. Ďakujem.