Čo ponúkam?


Osobné konzultácie – odblokovanie stresu
Ponúkam sprevádzanie klienta od pochopenia problému, mentálnych presvedčení a emocionálnych blokov, nájdenie vzorca správania sa vo vzťahoch, v rodine, či práci, cez pochopenie, odbúranie a schopnosť postaviť sa problému/príležitosti tvárou v tvár s jasným vedomím a ochotou primerane reagovať a konať. Robím tak prostredníctvom svalového kineziologického testu podľa metódy 3v1, konceptu Uviaznutá duša, fragmentu rodinných konštelácií. Je to veľmi hlboká práca, ktorá nás ponára do pravdy našej duše.
Rada naučím aj nápravné cvičenia/korekcie, či ponúknem na obdobie upevnenia želanej zmeny vhodný a klientom vybratý esenciálny olej.
Trvanie 1h/cena 50,- Eur, každá začatá polhodina 22 Eur, prvá konzultácia zvyčajne 1,5h


Práca s cudzími energiami
Niekedy preberáme emócie, presvedčenia a spôsoby správania sa iných ľudí v intenzite, ktorá nám spôsobuje problémy, strácame sa a nevieme, kto sme. Prichádzajú emócie ako neodôvodniteľný hnev, strach, úzkosť. Nie vždy sú bytosti, s ktorými sme spojení živé, čo v mnohých vzbudzuje paniku. Vďaka originálnej a ľahko uchopiteľnej technike sa môžeme oslobodiť od cudzích energií a naučíme sa byť vnímavejší k tomu ako si ich uvedomiť vo svojom energetickom poli a prepustiť ich.
Trvanie 1h/cena 50,- Eur, každá začatá polhodina 22 Eur, prvá konzultácia zvyčajne 1,5h


Čakrálne liečenie
Táto technika je liečením čakier cez identifikáciu presvedčeni, emócie alebo osoby, ktorá nám blokuje konkrétmu čakru. Uvedomenie a náprava cez polodrahokamové kryštály spojené s arteterapiou pomôže priniesť obnovenie správnej funkcie čakry. Jednotlivé čakry majú svoje farby a vykreslenie zážitku je veľmi prínosné. Na jednom stretnutí sa venujeme zvyčajne jednej čakre.
Trvanie 1h/cena 50,- Eur, každá začatá polhodina 22 Eur, prvá konzultácia zvyčajne 1,5h, tieto stretnutia majú domácu úlohu v podobe kresby


The Work – Práca od Katie Byron. Pomocou štyroch jednoduchých otázok prevediem klienta procesom uvedomenia si mentálneho presvedčenia, ktoré sa procesom otázok a odpovedí spája s telom, naším správaním a reakciami až po rozpoznanie zrkadlenia a návratu späť k zdroju. Je to jednoduchá technika, vhodná pre ľudí, ktorí sú hodne v mentálnom svete a menej sa prepájajú s telom.
Trvanie 1h/cena 50,- Eur, aj s materiálom


Starotibetská technika Chöd – Machig Labdrön. Jedná sa o techniku kŕmenia démona, nech už je naším demónom závislosť na práci, úzkosť, panika, hnev, strach, či prapodstata- ego. Je to 5 krokový proces, veľmi jemný a pritom dôkladný a dôsledný v hĺbke a možnosti pochopenia seba samého. A keď rozumieme sebe, rozumieme aj iným. A čím viac dáme, tým viac sa nám vráti. A tak s démonmi nebojujeme, ale ich kŕmime, čím nasycujeme potrebu našej duše.
Trvanie 1h/cena 50,- Eur, aj s materiálom

Pracujem aj s deťmi, cena je o 20% nižšia. Konzultácia rodič a dieťa, cena dohodou, podľa času a kombinácie metód. Teším sa na stretnutie s Vami!

Rozchodový rituál
Cez spojenie s milovanou osobou sa mnohému naučíme, no nie vždy je to náš autentický prejav. Často sľúbime sami sebe, či partnerovi/partnerke veci, ktoré nám po rozchode bránia ukončiť a prepustiť to, čo nám už neslúži. Cez štyri živly – zem, voda, oheň a vietor sa hlbokým procesom v bezpečnom prostredí odpútame od vlastných sľubov, ilúzií a emócií, ktoré nám bránia žiť plnohodnotný život, či začať nový vzťah z plnosti svojej duše, bez obáv, že sa nám zopakuje to, čo nás bolelo. Je možné a niekedy dokonca vhodné, prísť na rozchodový rituál individuálne, nie ako pár. Je to hlboká, veľmi osobná a intímna práca na svojich najvnútornejších poryvoch duše.
Trvanie 2h, cena 99 Eur jedna osoba, 180 Eur 2 osoby/3hodiny (cena má význam v zmysle číselnej vibrácie a podpory Univerza pre klienta, je to vibrácia čísla 9, čo znamená ukončenie, naplnenie cyklu, vzťahu)


Miešanie vydymovadiel – individuálna aj skupinová práca.
 Vydymovadlo je zmes sušených kvetov, bylín, živíc a esenciálnych olejov pripravované rituálnym spôsobom určených na očistu tela, mysle, ducha voňavým dymom. Miešanie je zvyčajne skupinová práca žien, ktorá je viazaná na konkrétny zámer vydymovadla napr. Odvaha. Témou je dané spoločné zdieľanie toho, kde v téme práve sme a čo nám bráni byť odvážna napr. aký strach. Spoločným liečivým procesom a uvedomením sa v téme posunieme, aby sme boli tými správnymi rukami pre namiešanie zámeru vydymovadla.
Je aj možnosť výroby vydymovadla na zakázku podľa zámeru, účelu. Napríklad jogíni – čakrálne vydymovadlá, kňažky - vydymovadlo na vzdanie úcty silovým miestam, tehotné mamičky – podpora počas pôrodu.
Cena 22/2h/osoba, minimálny počet osôb 3. Pri individuálnom miešaní a teda aj procese liečenia platí klientka/klient sumu 66 Eur.

Kontaktovať  a objednať sa na stretnutie môžete tu:  0905337977, zuzka.malisova@gmail.com, alebo cez tento formulár

O mne
Ponúkam to, čím som sama prešla, pretože môj život a rodinné zázemie bolo veľmi ťažké. To, čo ma trvale posilňuje robím denno denne doma a každý klient/klientka je pre mňa odkazom, aby som ďalej pracovala na sebe, rozvíjala sa.
Som absolventka manažmentu na UK, 15 rokov som viedla úspešný projekt poskytovania informáciií rodinám s postihnutými deťmi, pretože sama jedno také dieťa mám. Okrem toho ku nám do rodiny prišli traja zdraví chlapci, vďaka ktorým som napísala knižky Deti nás učia a liečia a O matkách a deťoch. Prinášajú mi veľa radosti a každodenné výzvy zrkadlenia...

Som facilitátorka metódy Three in One Concepts, od r.2010 (www.spiralife.sk ). Absolvovala som kurzy rodinných konštelácií (www.lebenskunst-polivka.at )a som kňažkou Bohyne tejto krajiny – Živeny, od 2105 (www.koloroka.sk ). 
Mojím darom je spájať metódy a vyberať to, čo klient potrebuje pre svoje dobro, či už je to na úrovni mysle, tela alebo ducha. Jemným naciťovaním sa dostávame k podstate, jadru problému, šúpeme vrstvy cibule a v bezpečnom priestore sa otvárame novému správaniu, zmene, túžbe srdca a radosti zo seba samej/samého. Ďakujem, že môžem. Tu a Teraz.

Nájdete ma aj na Facebooku meno je Zuzka Malisova

Moje Young Living ID je 11229355 , môžete si cezo mňa objednať oleje alebo sa registrovať na webe www.youngliving.com a uviesť ma ako registrátora. Ďakujem.