Ženský kruh je spoločenstvo žien, v ktorom platí 1 a 1 je aspoň 5. Ženská energia nás spája, napĺňa, vyživuje. pracujeme so svojím telom, živlami a archetypmi prostredníctvom Bohýň KOLA ROKA.

Na kruhu sa rozprávame, zdieľame, robíme každá svoju vnútornú prácu prostredníctvom meditácie, vizualizácie a hlavne uvedomovania si témy kruhu. Kruh je miestom, kde zdieľame intímne témy a nevynášame vonku, ktorá, čo povedala. Ja zatiaľ robím kruhovou formou minisemináre (s témou uzemnenia, zmyslov a zámeru) a miešanie vydymovadla, ktoré sa deje v čase splnu alebo novu. Informácia o aktuálnej téme je vždy na titulke webstránky. Tieto kruhy sú otvorená skupinka, vždy s témou, na ktorú sa môžete prihlásiť.


MIEŠANIE VYDYMOVADLA 1.5.2018 o 17-19:30h, 22 Eur bez vydymovadla

Ak chcete proces zrodu vydymovadla zažiť na vlastnej koži milé ženy, ste vítané. Súčasťou miešania je spoločný liečivý proces, po ktorom nasleduje samotné miešanie. Najbližšie sa stretávame - 1.5.2018 o 17h v Dúbravke, časť Biela Studienka v Bratislave. GPS - N 48º10´30ʺ a 17º1´47ʺ. Je potreba ísť autom  900 m od začiatku Plachého ulice, kde je naľavo vjazd do lesa. Po lesnej ceste sa ide pešo alebo autom ďalších 900 m, za transformátorom (biela búdka)je záhradka so žltou bráničkou. Miešame v útulnej vykúrenej lesnej chatičke, ktorá je mojím súkromným Chrámom Bohyne. Miešame vydymovadlo s názvom ODVAHA. Energia dátumu SPLNu nám prináša energiu čísla 9, čo znamená Ukončenie cyklu, zavŕšenie, ale aj dotiahnutie do dokonalosti toho ako to žijeme. Zodpovieme si na otázku: Aký strach mi bránie žiť seba naplno? Svoju neprenosnú skúsenosť potom vmiešame do lahodného ženského vydymovadla. So sebou treba oblečenie, v ktorom sa cítite krásne žensky, hrubé ponožky. Na spoločný stolík Hojnosti je treba priniesť nejakú drobnosť, sladkú, či slanú (oriešky, ovocie rôzneho druhu, sušené ovocie, koláčiky,...). čajíky sú k dispozícii. Kto má karty, môže priniesť... kto to tak cíti a chce, môže priniesť do vydymovadla živicu, rôzne silice, či sušené kvietky...Je to Vaša obetinka, dar vydymovadlu. ĎAKUJEM VÁM!


Minimálny počet účastníkov je 2 max.7, je potrebné sa vždy predom prihlásiť. Kontakt: 0905337977, zuzka.malisova@gmail.com, alebo cez tento formulár


Rituálna práca kňažky

Si žena. Cítiš volanie svojej duša a ak ho počuješ, rastie v Tebe túžba ho nasledovať. Nasledovať svoju divokosť, vášeň a tvorivosť a vytvárať si život plný lásky a vedomého Bytia. Otváraš sa v náručí Jej Lásky. Lásky Bohyne.