Ženský kruh je spoločenstvo žien, v ktorom platí 1 a 1 je aspoň 5. Ženská energia nás spája, napĺňa, vyživuje. pracujeme so svojím telom, živlami a archetypmi prostredníctvom Bohýň KOLA ROKA.

Na kruhu sa rozprávame, zdieľame, robíme každá svoju vnútornú prácu prostredníctvom meditácie, vizualizácie a hlavne uvedomovania si témy kruhu. Kruh je miestom, kde zdieľame intímne témy a nevynášame vonku, ktorá, čo povedala. Ja zatiaľ robím kruhovou formou minisemináre (s témou uzemnenia, zmyslov a zámeru) a rituálne miešanie vydymovadla, ktoré sa deje v čase splnu alebo novu. Informácia o aktuálnej téme je vždy na titulke webstránky. Tieto kruhy sú otvorená skupinka, vždy s témou, na ktorú sa môžete prihlásiť.

22.12.2018 SPLN sobota  - MIEŠANIE VYDYMOVADLA Domov Duše 16 - 19:30h, 27 Eur
Vibrácia čísla 9 (platba aj dátum) nám prinášajú ukončovanie toho, čo už nechceme ale aj dotiahnutie do tej formy ako sa nám to páči, ako chceme žiť svoju dušu. Každoročne sa pred Vianocami objavujú veľmi krásne a vyživujúce energie, ktoré môžeme podporiť našou vďačnosťou a prijímaním. Aj o  tomto bude naše spoločné rituálne miešanie. Dáme si spolu kapustnicu a vianočný punč. Kto cíti, môže priniesť za hrsť byliniek ako obetinku vydymovadlu a poďakovanie Bohyni. Určite budeme robiť mandalku pred miešaním. Všetko ostatné nech je opäť prekvapením. Prosím každú z Vás – prineste malý darček pre jednu ženu v priestore.
Prosím oblečte sa krásne žensky a pohodlne. Treba so sebou uzatvárateľnú fľašu s vodou a hrubšie ponožky. Deky a pončá sú k dispozícii. Prineste si prosím drobnosti na spoločný stolík Hojnosti (čokoládka, ovocie, oriešky, sušené ovocie,...). Čajík/káva bude k dispozícii. Veľmi sa teším na tento vzácny čas strávený so sebou a s Vami. Zároveň ďakujem všetkým ženám, s ktorými sme sa vzájomne celý rok stretávali, podporovali, zdieľali. Ďakujem všetkým ženám aj mužom, ktorí prišli na odblok a svojou témou posunuli vo vývoji aj mňa. ĎAKUJEM.


Navigácia chatička je v Dúbravke, časť Biela Studienka v Bratislave. GPS - N 48º10´30ʺ a 17º1´47ʺ. Je potreba ísť autom  900 m od začiatku Plachého ulice, kde je naľavo vjazd do lesa. Po lesnej ceste sa ide pešo alebo autom ďalších 900 m, za transformátorom (biela búdka) je záhradka so žltou bráničkou. To je naša záhradka, kde je môj osobný Chrám Bohyne. Teším sa na Vás!


Prihlasovanie NUTNÉ telefonicky 0905 33 79 77, mailom na zuzka.malisova@gmail.com  alebo cez tento formulár .

Rada Vás privítam na ceste za Vašou radosťou, silou a ženskosťou!


Rituálna práca kňažky

Si žena. Cítiš volanie svojej duša a ak ho počuješ, rastie v Tebe túžba ho nasledovať. Nasledovať svoju divokosť, vášeň a tvorivosť a vytvárať si život plný lásky a vedomého Bytia. Otváraš sa v náručí Jej Lásky. Lásky Bohyne.