Ženský kruh je spoločenstvo žien, v ktorom platí 1 a 1 je aspoň 5. Ženská energia nás spája, napĺňa, vyživuje. pracujeme so svojím telom, živlami a archetypmi prostredníctvom Bohýň KOLA ROKA.

Na kruhu sa rozprávame, zdieľame, robíme každá svoju vnútornú prácu prostredníctvom meditácie, vizualizácie a hlavne uvedomovania si témy kruhu. Kruh je miestom, kde zdieľame intímne témy a nevynášame vonku, ktorá, čo povedala. Ja zatiaľ robím kruhovou formou minisemináre (s témou uzemnenia, zmyslov a zámeru) a miešanie vydymovadla, ktoré sa deje v čase splnu alebo novu. Informácia o aktuálnej téme je vždy na titulke webstránky. Tieto kruhy sú otvorená skupinka, vždy s témou, na ktorú sa môžete prihlásiť.


MIEŠANIE VYDYMOVADLA 28.6.2018 od 17h-20h, Biela studienka

Sebeláska - neznámy autor

Milujem sa taká aká som
Nie je nič, čo musím meniť
Milujem sa taká aká som,
Nie je nič, čo musím zlepšiť
Som nádherná a schopná
Byť tým najlepším, čo viem
A taká aká som sa milujem

Stretneme sa opäť na chatičke, cena je 22 eur a vydymovadlo s 50% zľavou. Tie, ktore ste boli naposledy, mate u mna vydymovadielko :))))
Prosím oblečte sa krásne žensky a prineste si so sebou 1 kus ovocia nadrobno nakrájaný alebo umyté malé plody - čučoriedka, malina, jahody, oriešky, sušené ovocie. So sebou zatvárateľnú fľašu s vodou a šatku na oči a šatku na telo/tričko, ktoré sa može zamazať. Ponor do seba sa udeje na úrovni našich zmyslov a viac nebudem prezrádzať :)))))
Kto má karty, môže priniesť... kto to tak cíti a chce, môže priniesť do vydymovadla živicu, rôzne silice, či sušené kvietky...Je to Vaša obetinka, dar vydymovadlu. ĎAKUJEM VÁM!

Navigácia chatička je v Dúbravke, časť Biela Studienka v Bratislave. GPS - N 48º10´30ʺ a 17º1´47ʺ. Je potreba ísť autom  900 m od začiatku Plachého ulice, kde je naľavo vjazd do lesa. Po lesnej ceste sa ide pešo alebo autom ďalších 900 m, za transformátorom (biela búdka) je záhradka so žltou bráničkou. To je naša záhradka, kde je môj osobný Chrám Bohyne. Teším sa na Vás!

Prihlasovanie NUTNÉ telefonicky 0905 33 79 77, mailom na zuzka.malisova@gmail.com  alebo cez tento formulár .

Rada Vás privítam na ceste za Vašou radosťou, silou a ženskosťou!


Rituálna práca kňažky

Si žena. Cítiš volanie svojej duša a ak ho počuješ, rastie v Tebe túžba ho nasledovať. Nasledovať svoju divokosť, vášeň a tvorivosť a vytvárať si život plný lásky a vedomého Bytia. Otváraš sa v náručí Jej Lásky. Lásky Bohyne.