Mier na Zemi

Toto je ukážka z pripravovanej knižky, nielen pre rodičov malých detí. V tieto dni utíchli zbrane v Sýrii. Článok je starý asi jeden rok a nesie v sebe nehynúcu otázku. Čo môžeme každý sám za seba, osobne spraviť pre mier na tejto Zemi?

Odovzdanie sa Bohyni

Cesta novodobej kňažky zvyčajne začína výcvikom a procesom iniciácie, čo je vlastne začiatok služby pre Bohyňu. To, čo však mnohé ženy cítia omnoho skôr je volanie. Volanie Bohyne, či hlas vlastnej duše? Niečo, čo si pýta pozornosť a čo je potrebné nasledovať.

Reč a sila želania

Poznáme to každý. Niekedy si niečo úpenlivo želáme a nesplní sa nám to. A niekedy niečo vysloví v obavách a strachu a želanie sa nám vyplní. Hoci by sme to radšej nechceli. Neskúmam prečo, opisujem pár veľmi silných príhod posledných dní.

Cesta duše domov - výlet do Avalonu

Niekedy sú naše cesty životom ľahké, inokedy nie. A zväčša sa viackrát v živote zamotáme a dlhšie hľadáme tú správnu možnosť kadiaľ ísť... A možno je potom táto „správna“ cesta práve o to vzácnejšia. Keď už sme zrelí a schopní pozrieť sa na ňu a prijať ju s Pokorou a Láskou.

Intuícia, telepatia a jasnozrivosť - tretia časť

Píšem o sebe, lebo tento vhľad môže poskytnúť dobré informácie pre ľudí, ktorí nevedia rozlíšiť, či sa jedná o strach alebo intuíciu a podobne.

Telepatia u nás doma - časť druhá

Je to krátky výber z mojej knižky Deti nás učia a liečia, ktorú si môžete kúpiť u mňa na stránke, ale aj na www.martinus.sk a v sieti Pantha Rei.

Telepatia u nás doma

Je to krátky výber z mojej knižky Deti nás učia a liečia, ktorú si môžete kúpiť u mňa na stránke, ale aj na www.martinus.sk a v sieti Pantha Rei.

Zložky krémov, ktoré používam na výrobu

Ak by ste sa rozhodli robiť krémy doma, alebo Vás zaujíma ich zloženie a chcete vedieť, čo na seba dávate, prečítajte si tento článok

Srdiečko -servítková technika

Tento návod je určený pre prácu so skupinou detí vo veku 6 až 8 rokov. U starších detí je možné zrealizovať samostatnú prácu podľa návodu. Určite je fajn, porozprávať sa o miešaní farieb, výbere motívu na lepenie, kombináciách motívu a podkladovej farby a pod.

Bezplienkovanie dvoch detí do 3 rokov

Medzi Matejom a Šimonom je 20 mesačný rozdiel. Bezplienkujeme oboch, čo nám prinieslo viacero zaujímavých situácií. V článku ponúkam niektoré riešenia, ktoré nás s manželom napadli.