27.05.2018

Príbeh malej čarodejnice a olejčeka Lemongrass

Aj pozerať sa a byť videný je výsadou pobytu duší na tejto Zemi. Ďakujem za tento voňavý príbeh...

Na odblok prišlo 9-ročné dievčatko s okuliarmi a svojou sestrou. Hneď ako som ju videla, som mala pocit, že ju poznám. Ale odkiaľ? Ocko sa musel postarať o pokazené auto a tak sme začali odblok bez neho. Bolo to zvláštne, že sa auto pokazí, no vtedy som to ešte nedávala do súvislosti s témou odbloku. Keď však pozorne sledujeme zvláštne znamenia, pochopíme ich súvislosť.
Dievčatko malo niekoľko týždňov silné bolesti brucha, vždy ráno cestou do školy a niekedy aj počas školy. Pýtala som jej na jej starosti s bruškom. Schúlila sa do klbka, objímala svoje nohy a vnímala som, že sa cíti nepríjemne. Rozprávala mi, že má strach, pretože všetky cudzie deti sa na ňu pozerajú. Tak sme postupne skúmali, či tie deti pozná. Povedala, že vačšinou už áno. Tie vo svojej triede.Nastúpila totiž do novej školy, zo starej odišla na jej vlastnú žiadosť, ktorej rodičia vyhoveli. Ujasňovala som si aké cudzie deti teda myslí?
Každou mojou otázkou sa dostávala bližšie k sebe a sama zisťovala, že to už vlastne nie sú cudzie deti. Zovretie rúk povolilo. Ale čoho sa teda skutočne bojí zostávalo stále veľkou záhadou. Poprosila som ju, či si môže sadnúť mne na kolienko a rozprávali sme sa ďalej. Uvoľňovala sa, ožívala každou vetou, ktorou sme si ujasňovali slová ako videnie, byť videná, byť prehliadaná, či byť vítaná...Potom prišiel na radu svalový test. Zistila som pri nej prítomnosť 12 !!! cudzích energií. Boli to Predkovia a pre odblok bolo najlepšie, aby s nami zostali. Vždy sa snažím, aby sme cudzie energie, či už tie posiľňujúce alebo tie oslabujúce pošleme preč, aby sme mali čistý svalový obvod, aj vedomie seba. Aby sme každý spravili svoju prácu na sebe. Považovala som to dovtedy za veľmi dôležité. No Predkovia chceli zostať. Dosť ma to prekvapilo. No uvedomila som si, že oni ju chránia a pomáhajú jej. Len mi stále nebol jasný dôvod. Stopovali sme svalovým testom v čase do veku príčiny. Bol to pôrod, tak som sa spýtala, ako sa narodila? Staršia sestrička povedala, že maminka šla do sprchy sa pred pôrodom osprchovať a porodila ju v podstate v sprche. A vtedy mi to došlo. Dievčatko nechcelo, aby ju videli! Proste si vybrala intimitu pôrodu v sprche, pred sálou plnou „cudzích“ očí. A teraz sa jej dialo to isté: Nová škola – všetci „cudzí“ sa pozerajú. Miera stresu bola 100 percent... Ach jaj, dokonca nechcela aby ju pri riešení problému videl ocko a ona sama nosí okuliariky. A so sebou má 12 Predkov, ktorí sa pozerajú!!! Rozmotali sme príbeh pozerania sa a byť videná. Vysvetlili sme si, že vybrala si ísť sem na Zem, aby sme ju videli a aby ona videla... Nielen očkami, ale aj srdiečkom.
Dievčatko sa po odbloku rozsvietilo a bola naplno v sebe. A vybrala si olejček Lemongrass, dáva si ráno kvapku do pohárika. Bruško ju už nebolí a keďže sme sa rozprávali aj o sile vody a tom, ako vodu môžeme dobrým slovom naprogramovať, prestala piť aj všetko bublinkavé a sladké. Toľká premena!!! Cítim za toto dievčatko veľkú Vďačnosť. A keď som prišla domov, spomenula som si odkiaľ ju poznám... Vyzerá ako Harry Potter v ženskej verzii. Iba som sa pousmiala... Je to skutočná malá čarodejnica, ktorá raz vyrastie v krásnu a múdru ženu. A v duchu ďakujem za jej múdrych Predkov...obzvlášť za otecka, ktorý napriek tomu, že sa venuje biznis svetu, cíti a vidí srdcom.

24.5.2018 www.radost.sk Zuzana Mališová