Esenciálnym olejom Young Living sa venujem od januára 2017. Mojím úprimným želaním je, aby ľudia videli silu prírody v malej fľaštičke a dokázali ju použiť pre svoje najvyššie dobro.

Rada privítam nových kolegov a kolegyne, spolupracovníkov na tejto voňavej ceste. Spoločnosť Young Living funguje ako MLM. Viac informácií nájdete na www.youngliving.com/cs_CZ . Moje ID je 11229355.

OBEJDNÁVANIE ESENCIÁLNYCH OLEJOV YOUNG LIVING - krátka informácia AKO SI OBJEDNAŤ?

Kliknite na www.youngliving.com/cs_CZ

Ak nie ste členom, kliknite na "stante se členem" a do políčka registrátor a sponzor zadajte toto ID čislo 11229355 a zaregistrujte sa. Cez rýchlu objednávku objednávate produkty za veľkoobchodnú cenu s 24-percentnou zľavou, bez poplatkov za registráciu, bez pravidelnej objednávky. Ak máte záujem objednávať pravidelne a využívať tak výhody Essential Rewards, prosím kontaktujte ma telefonicky 0905 337977, mailom na zuzka.malisova@gmail.com alebo cez tento formulár. ĎAKUJEM, že ste sa rozhodli byť v mojej skupine olejíčkových priateľov!!!


Moje články o esenciálnych olejoch nájdete na titulke vpravo dole v rubrike Esenciálne oleje, ale aj tu:

http://eotk.eu/sk/poradci-cesko-a-slovensko/mgr-zuzana-malisova/

Na radost.sk som sa rozhodla zverejňovať svoje príbehy, pocity a to, čo som zažívala pri používaní jednotlivých olejov. Verím, že podobný prínos, môžu mať oleje Young Living aj pre Vás.

Príbehy nie sú písané na základe načítaných informácií. Všetky strety s olejčekmi boli hlboké, nečakané, spôsobujúce poznanie, miestami pád a miestami vrchol.

Rada poskytnem poradenstvo pri používaní olejov, môžu byť súčasťou osobnej konzultácie, stačí o to požiadať.

 

Panna - Divoká prirodzenosť

Bohyňa Zora je Bohyňa PANNA. Jej smer je severovýchod. Sviatkom Bohyne Zory je IMBOLC, naše Hromnice, ktoré sú 2.februára. Trvá do jarnej rovnodennosti. Je to sviatok svetla, nádeje, ožívania zeme a vnášania zámeru do toho, čo chceme v ďalšom roku robiť.

Vzduch – Spojenie s tichom v nás

Bohyňa VZDUCHU Meluzína vládne od zimného slnovratu 21.decembra do 1.februára.Jej smer je sever. Je to čas najdlhšej noci a najväčšieho temna, po ktorom začne pribúdať svetlo. Prináša nám stíšenie, všeobjímajúce nič, z ktorého sa môžeme pripraviť na to nové, čo prichádza z nášho vnútra. Je to čas medzi nádychom a výdychom. Je to čas hlbokého spojenia s našimi predkami.