Esenciálnym olejom Young Living sa venujem od januára 2017. Mojím úprimným želaním je, aby ľudia videli silu prírody v malej fľaštičke a dokázali ju použiť pre svoje najvyššie dobro.

Rada privítam nových kolegov a kolegyne, spolupracovníkov na tejto voňavej ceste. Spoločnosť Young Living funguje ako MLM. Viac informácií nájdete na www.youngliving.com/cs_CZ . Moje ID je 11229355. Moje články nájdete aj tu:

http://eotk.eu/sk/poradci-cesko-a-slovensko/mgr-zuzana-malisova/

Na radost.sk som sa rozhodla zverejňovať svoje príbehy, pocity a to, čo som zažívala pri používaní jednotlivých olejov. Verím, že podobný prínos, môžu mať oleje Young Living aj pre Vás.

Príbehy nie sú písané na základe načítaných informácií. Všetky strety s olejčekmi boli hlboké, nečakané, spôsobujúce poznanie, miestami pád a miestami vrchol.

Rada poskytnem poradenstvo pri používaní olejov, môžu byť súčasťou osobnej konzultácie, stačí o to požiadať.

 

Vzduch – Spojenie s tichom v nás

Bohyňa VZDUCHU Meluzína vládne od zimného slnovratu 21.decembra do 1.februára.Jej smer je sever. Je to čas najdlhšej noci a najväčšieho temna, po ktorom začne pribúdať svetlo. Prináša nám stíšenie, všeobjímajúce nič, z ktorého sa môžeme pripraviť na to nové, čo prichádza z nášho vnútra. Je to čas medzi nádychom a výdychom. Je to čas hlbokého spojenia s našimi predkami.