Esenciálnym olejom Young Living sa venujem od januára 2017. Mojím úprimným želaním je, aby ľudia videli silu prírody v malej fľaštičke a dokázali ju použiť pre svoje najvyššie dobro.

Rada privítam nových kolegov a kolegyne, spolupracovníkov na tejto voňavej ceste. Spoločnosť Young Living funguje ako MLM. Viac informácií nájdete na www.youngliving.com/cs_CZ . Moje ID je 11229355.

OBEJDNÁVANIE ESENCIÁLNYCH OLEJOV YOUNG LIVING - krátka informácia AKO SI OBJEDNAŤ?

Kliknite na www.youngliving.com/cs_CZ

Ak nie ste členom, kliknite na "stante se členem" a do políčka registrátor a sponzor zadajte toto ID čislo 11229355 a zaregistrujte sa. Cez rýchlu objednávku objednávate produkty za veľkoobchodnú cenu s 24-percentnou zľavou, bez poplatkov za registráciu, bez pravidelnej objednávky. Ak máte záujem objednávať pravidelne a využívať tak výhody Essential Rewards, prosím kontaktujte ma telefonicky 0905 337977, mailom na zuzka.malisova@gmail.com alebo cez tento formulár. ĎAKUJEM, že ste sa rozhodli byť v mojej skupine olejíčkových priateľov!!!


Moje články o esenciálnych olejoch nájdete na titulke vpravo dole v rubrike Esenciálne oleje, ale aj tu:

http://eotk.eu/sk/poradci-cesko-a-slovensko/mgr-zuzana-malisova/

Na radost.sk som sa rozhodla zverejňovať svoje príbehy, pocity a to, čo som zažívala pri používaní jednotlivých olejov. Verím, že podobný prínos, môžu mať oleje Young Living aj pre Vás.

Príbehy nie sú písané na základe načítaných informácií. Všetky strety s olejčekmi boli hlboké, nečakané, spôsobujúce poznanie, miestami pád a miestami vrchol.

Rada poskytnem poradenstvo pri používaní olejov, môžu byť súčasťou osobnej konzultácie, stačí o to požiadať.

 

Príbeh malej čarodejnice a olejčeka Lemongrass

Aj pozerať sa a byť videný je výsadou pobytu duší na tejto Zemi. Ďakujem za tento voňavý príbeh...

Aromaterapia v spojení s odblokovaním stresu

Odblokovaniu stresu prostredníctvom metódy 3 v 1 sa venujem asi 13 rokov. Spočiatku som pracovala iba s priateľmi a svojimi deťmi a až nedávno sa k tomu pripojila práca s vôňami, esenciálnymi olejmi, ktoré vnímam ako skvelých pomocníkov na udržanie si novej voľby správania sa a cítenia. Teda na to, aby sme po odblokovaní stresu „nespadli“ znovu do toho istého modelu fungovania. Prečo? Pretože mnohí vieme, ako by sme sa chceli cítiť, no často nevieme ako to máme urobiť. Zvyčajne spadneme do modelu obviňovania niekoho iného, že on môže za to, že sa cítime zle, že on/ona nás stresuje.

Biblická sada esenciálnych olejov - zdroj poznania

Asi v čase oslavy najväčších kresťanských sviatkov nikoho táto téma neprekvapí. Mňa samu však prekvapila, pretože som si ako praktizujúca kňažka nevedela predstaviť, aký prínos by pre mňa tieto oleje mohli mať? Odpoveď po stretnutí s nimi bola jednoduchá: Obrovský.

Bohyňa stredu - ŽIVENA

Živena je Bohyňa našej krajiny, ktorá má zlatú žiaru ako klasy zrelého obilia a jej telo tvorí naša krásna krajina, pohoria, rieky a lesy. Je to vládkyňa ženského princípu v duši žien aj mužov. Ja paňou ľudí tejto zeme a ochrankyňou národa. Jej farba je dúhová.

Starena - Bohyňa Morena

Morena je bohyňou konca, starena, vedma. Vládne od Dušičiek (Samhain) do zimného slnovratu (2.novembra do 21.decembra). Je nielen Bohyňou smrti, ale aj transformácie, zmeny – staré v nás musí umrieť, aby ho mohlo nahradiť nové. Príroda sa ukladá k zimnému spánku. Zvieratami sú havrani a vrany. Farba je čierna. Smer je severozápad.

Zem - Bohyňa Mokoša

Mokoš je Bohyňa Zeme. Prichádza v čase jesennej rovnodennosti.Vládne do Dušičiek. Je to čas ubúdania svetla (21.septembra – 2.novembra). Je Bohyňou uzemnenia, stability a je patrónkou liečenia tela. Patrí k nej neskoré ovocie – jablká, hrozno, orechy a liečivé byliny. Zvieratami sú zvieratá žijúce v zemi – líšky, zajace, jazvece. Jej farba je farbou rozoraných polí- hnedá. Je s ňou spojená vďačnosť za prežitie. Jej smer je západ.

Bohyňa Matka a Lammas

Roda je Bohyňa Matka. Prichádza 1.augusta na dožinky. Tento sviatok sa nazýva aj LAMMAS a je to oslava hojnosti a plnosti. Jej farby sú zlatá, sýtožltá a oranžová . Vládne do 21. septembra. Je tou, ktorá plodí, rodí, vyživuje. Jej zvieratami sú včely a zvieratá, ktoré majú rohy. Jej smerom je juhozápad.

Voda - prejav našich emócií

Dona, Belá, Tisa, či Morava sú ženské názvy riek a stelesňujú Bohyňou vody. Prichádza 21.júna, čo je čas letného slnovratu (Summer Solstice alebo Litha). To znamená, že je najdlhší deň a najkratšia noc. Vládne pocitom, jej prejavom je dážď, rosa, ale sú to aj slzy. Slzy, keď im dovolíme plynúť, dávajú obrovskú úľavu a liečia. Dona vládne vodným zvieratám. Jej farby sú svetlomodrá, belasá, tyrkysová. Smer je juh.

Milenka - Bohyňa Lada

Lada je Bohyňa lásky, archetyp milenka. Jej príchod je oslava lásky medzi Bohom a Bohyňou. Je to spojenie Neba a Zeme. Bohyňa vládne do letného slnovratu (1.mája do 21.júna).Jej farbou je červená. Jej sviatok je stavanie májky, BELTANE. Zvieraťom je holub a kôň. Smer je juhovýchod.

Oheň - Bohyňa Vesna

Vesna je Bohyňou ohňa a jari. Jej príchod oslavujeme ako jarnú rovnodennosť a trvá do sviatku lásky (21.marca do 1.mája) Svetlo stále pribúda. Jej prejavom je divoko rastúca tráva, kvety, žiariace slnko, prebúdzajúca sa príroda. Jej farby sú zelená a žltá. Zvieraťom je zajac, z vtákov je to kukučka a stromom je breza, ktorá rozkvitá ako prvá. Smer, ktorý prináleží Vesne je východ.